Wpis z mikrobloga

#szkola #nauczyciele #dzieci
Czemu w tych cholernych szkołach każde święto musi znaczyć że dni przed i po są wolne? Wielkanoc - "przerwa świąteczna" od 6 do 11go. Majówka w środku tygodnia? #!$%@?, robimy cały tydzień wolny. Boże Narodzenie? To samo. Ty się człowieku martw co z dzieckiem zrobić a nauczyciele ci jeszcze będą narzekać jak ciężko mają... Niech to ch...
  • 11
via Android
  • 0
@ciemnienie a skąd, przedszkola pracują normalnie. przerwa tylko w dni wolne i tyle. nawet w wigilię przyjmowali dzieciaki. a jak w wakacje mają miesiąc zamknięte to jest opcja dać do placówki dyżurującej. przynajmniej u mnie.
@ciemnienie: No to jestem w szoku, bo tak jak napisałam wyżej- u nas jest zawsze otwarte. Są zbiorówki, może być inna nauczycielka ale otwarte jest zawsze. Zresztą przedszkole to placówka nieferyjna, nie dotyczą ich szkolne przepisy. Na jakiej podstawie przedszkole u was jest zamknięte?
@Futerix: a to jest sprytny system. Zeby utworzyli dyzur, bo w takim trybie dostępne jest przedszkole np. w Wielki Piątek, musi się zebrać 5 dzieci z każdej grupy, a grup jest 5. Jak do tej pory nigdy nie zebrało się 25 dzieciaków w całym przedszkolu, część choruje, część wyjeżdża etc. i zawsze jest zamknięte. Bujaj się rodzicu.