Wpis z mikrobloga

@Ksemidesdelos: slaby wybor na tym xkomie jezeii chodzi o zasilacze
dla mnie dobry zasilacz i plyta glowna to podstawa i na tych rzeczach bym nie oszczedzal, ramu nie musisz dokupywac bo i tak bedziesz grac na full hd pewnie a i w niektorych grach na qhd tez Ci pojdzie gładko z 16gb
@Ksemidesdelos: Szczerze? Jeśli black polecił to możesz wziąć,

Ogólnie raczej celuje się, żeby był ten gold ale bronze to też nie jest tragedia. Ludzie zwracają uwage na zasilacze, bo zdarzały się kiedyś często sytuacje gdzie ludzie wywalali kupę kasy na drogie części a żałowali 100 zł na lepszy zasilacz i brali modele, które nie miały nawet żadnego certyfikatu.
@cysiekw: Sekcje to się grzeją przy OC jakichś mocnych procków a nie przy normalnym użytkowaniu,. Ludzie patrzą na wyniki gdzie płyty są obciążane jakimiś mocnymi testami, często bez nawiewu (a zapełni go samo chłodzenie od CPU) i potem wpadają w panikę.
@Murasame: musisz się bardziej douczyć bo coś czuję że przeczytałeś parę artykułów na benchmarku czy bóg wie gdzie i teraz uważasz że wiesz wszystko. jeżeli myślisz że chłopak kupuje rtxa 3060ti do normalnego użytkownia typu przeglądanie wykopu to raczej się mylisz, chociaż z drugiej strony nie wiem co masz na myśli pisząc normalne użytkowanie...

Szczerze? Jeśli black polecił to możesz wziąć,

tego nawet nie skomentuje, ludzie tacy jak ten z filmiku
@azzandraganus: nawet nie doczytałem do końca, jesteś typowym wykopkiem, który pisze głupoty i ma nadzieję, że jak napisze komuś coś przez co ten ktoś poczuje się gorzej, to zrekompensuje sobie swoją beznadziejność
@azzandraganus: o pierwszy komentarz jaki zobaczyłem na twoim profilu

zobacz znaczenie kasztelu głąbie zanim zaczniesz poprawiać innych


tacy ludzie jak ty idealnie pasują do środowiska jakim jest wykop

i na tym zakończmy naszą znajomość, bo i tak za dużo czasu tobie poświęciłem, bez obrazy
tego nawet nie skomentuje, ludzie tacy jak ten z filmiku wcisną Ci wszystko i nawet podadzą linka do sklepu, żebyś to kupil bo oni na tym zarabiają


@azzandraganus: i to samo piszą o Liptonie. Goście mimo tego, że zawsze linkują "recenzowane" produkty do x-komu, to mam wrażenie, że częściej coś krytykują i nie polecają niż polecają.
A już standardowe jest "w tej cenie? zdecydowanie nie, jeśli już, to tylko w jakiejś
@cysiekw: jak słucham takiego #!$%@? to aż mnie skręca xD przez 5 lat jechałem na uzywanej plycie z e sredniej półki z i5 2500k podkreconego na 5ghz i działalo bez problemu (sprzedałem poszło dalej pewnie dalej sie ktoś cieszy) teraz b450 od msi tez za około 400-500zł i siedzi ryzen 7 5800x, w dupach sie ludziom poprzewracało żeby dopłacać do płyt za 1000zł do takich procków