Wpis z mikrobloga

@mexicofan: nie widziałem tego wpisu bo mam typa na czarno. Oczywiście kilka wybiórczych spostrzeżeń na temat polskiej infrastruktury jest prawdziwych. Ale nigdzie na świecie nie widziałem tylu ponurych twarzy co w Chinach. Serio, to widać od samego lotniska przez sklepy, hotele, bary. Miałem nawet wrażenie że smutna mina to ich "chiński uśmiech". Jeśli pominąć naprawdę okrutny zamordyzm, którego też doświadczyłem, chociażby na lotnisku - czując się jak kryminalista to Chiny warto
nie wiem z czego ty wysnuwasz takie wnioski. Ja nie akceptuję plucia na Polskę. Szczególnie, że Laki Fajka robi to dla prowokacji.


@mexicofan: Nie akceptowania plucia na Polskę (cokolwiek to znaczy), a "odbieranie" narodowości z tego powodu to dwie różne rzeczy. Twojego wpisu dotyczyła tylko ta część mojego komentarza.

gość jest zwykłym kretynem i neguje wiele rzeczy, które w Chinach się działu lub dzieją, mówi tylko to, co zgodne z programem
@mexicofan: no ale napisał prawde xD brak szybkich pociagow miedzy najwiekszymi miastami to śmiech na sali. U nas latami zaniedbywano kolej bo każdy sobie kupował auto za 5tys i jezdził. Menele w centrach miast to też problem i nikt się nimi nie zajmuje. Płatne toalety to też śmiech na sali. Mogę się tylko nie zgodzić z tym że mamy tylko kible w których sra się na tory, bo coraz więcej pociągów
@Tytanowy: Jakby jeszcze merytorycznie pisał o tych Chinach to by można było zrozumieć ale on parę miesięcy temu przed banem nawet nie wiedział co to jest congee i mówił na to ciapaja ryżowa, a swoją mądrość postanowił wrzucić do internetu i uwiecznić. To powiedź mi skoro, ja na poziomie laika jestem w stanie wiedzieć więcej to po co on o tych Chinach pisze? Ano dla atencji. W Chinach jest ogrom atrakcji
@mexicofan: Niestety (i to z naciskiem na niestety) bylem w chinach i tak kolorowo jak ten tluk opisuje to nie jest i wole nasza "zacofana" Polske :) Kolega chyba nie jechal nigdy lokalnym pociagiem (pic rel) skoro #!$%@? takie kocopoly. Ja jechalem i pamietam ze to byl pierwszy raz kiedy poczulem jakikolwiek smrod czy nieprzyjemny zapach u azjatow (a wczesniej mialem w glowie zakorzeniony ten stereotyp ze oni nie wydzielaja zapachow,
mecenas-z-piaseczna - @mexicofan: Niestety (i to z naciskiem na niestety) bylem w chi...

źródło: XxjwsmE005003_20170119_BNMFN0A009_11n

Pobierz