Wpis z mikrobloga

@mexicofan: no popatrz, dziwią ja polskie pociągi i sracze, ale z drugiej strony nie dziwi jej to, że w Chinach jak ktoś rozjedzie dziecko to nikt nawet nie mrugnie a pobliski sprzedawca jedzenia z rikszy zeskrobie je z asfaltu i przy pomocy tłuszczu odzyskiwanego z kanalizacji przyrządzi z tego kotlety.

Czyli podsumowując, kolega lakistrajk uprawia tak zwany cherry picking.
  • Odpowiedz
lakistrajk uprawia tak zwany cherry picking.


@kinasato: no niestety przestawione sytuacje z napaścią przez żuli i wciskaniem kradzionego szrotu są kompletnie nielegalne, ale na youtubie nie zobaczy filmu o Ujgurach, bo jest u nich zablokowany (zgodnie z ich prawem), a za rozpowszechnianie nieprawomyślnych treści albo wypowiedzi zwinie czy ew. "zniknie" ich policja (zgodnie z prawem) jak będą mieszkać w hotelu dla obcokrajowców (zgodnie z prawem nie może w innych). Autostrada bez
  • Odpowiedz
@mexicofan: To debil jest. W centrum milionowego miasta widzialem jak ludzie piora ubrania W RZECE.

#!$%@? w rzece. Centrum: High life, LCD, neony, sreony... A ludzie wody pitnej w kranach nie maja i piora w rzece.

Smiech na sali. XD
  • Odpowiedz
@mexicofan: Jakiej dyskusji? O kim? Wszstkie rozsądne mirasy wiedzą, że srajk to atencjusz i troll, że to #!$%@? która dla kasy i atencji zrobi absolutnie wszystko.
Taka prośba, nie zasmradzaj tagu tym zchiniałym szambem
  • Odpowiedz
@mexicofan: Już wiadomo dlaczego Polacy to naród święty i doskonały. Oto jeden z przykładów, że Jak nie spełniasz definicji automatycznie przestajesz być Polakiem. Tym sposobem każdy Polak jest idealny, a jak nie jest to nie jest Polakiem, proste.

Swoją drogą typ nie napisał nic z czego nie śmieją się, albo czego nie opisują użytkownicy tego portalu i za co nie zgarniają dziesiątek i setek plusów. Różnica jest tylko taka, że zrobił
  • Odpowiedz
@darth_invader: do listy dodałbym meneli jako jedna z oznak wolności (jaka jest taka jest XD) a nie jak jesteś menelem to dostaniesz pała po plecach i do karnej roboty xD w USA też masz meneli, narkomanów itd. I nikt nie daje ebania bo to wolni ludzie którym nikt nic nie zabrania xD twoje życie rób co chcesz a nie to na co wódz pozwala
  • Odpowiedz
@mexicofan: ale co źle napisał? XD #!$%@?, rozkradnięty kraj, gdzie wszyscy są #!$%@? w dupę i się jeszcze cieszą- no chyba, że się nie cieszą bo narzekają na wszystko ALE BROŃ BOŻE OBCOKRAJOWIEC COŚ POWIE ŻE U NAS NIE TAK JAK TO #!$%@? POLSKA GUROM XD
Może nie jest tak tragicznie i był to niefortunny splot wydarzeń z opowiadania LuckyStrike'a, ale nie ma powodów do dumy z infrastruktury i standardów życia
  • Odpowiedz
@mexicofan: Dziwi ją brak możliwości zakupu tabletek antykoncepcyjnych bez recepty ale nie dziwi jej zakaz posiadania więcej niż jednego dziecka, gdzie żeńskie płody są masowo skrobane, bo córka uchodzi tam za mniej wartościową w społeczeństwie ()
  • Odpowiedz
nie wiem z czego ty wysnuwasz takie wnioski. Ja nie akceptuję plucia na Polskę. Szczególnie, że Laki Fajka robi to dla prowokacji.


@mexicofan: To Ślunzok RAŚ-owy separatysta na bank. Plują na Polskę po domach tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do wpisu to ja tego trola od dawna na czarno wrzuciłem. Jakikolwiek dyskurs to tylko marnowanie czasu. Polecam :)
  • Odpowiedz