Wpis z mikrobloga

@mexicofan: Jprdl. Chłop trolluje, ciśnie pewnie bekę czytając te komentarze oburzenia, a idioci się oburzają, że Wielką Bolzgę obraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepsze jest to, że jak tego typu rzeczy o swoim kraju mówią Polacy na poważnie, to zdobywają poklask, pozytywne reakcje w sieci, wielu uważa ich za dowcipnych, oświeconych itp. Nawet w świecie realnym wielu traktuje to jako poczucie humoru czy znajomość realiów itp.
@SarahC: Mam wrażenie, że co raz ciężej dyskutuje się na tym portalu. Jeżeli odnoszę się krytycznie do jednego zdania osoby A, która krytykuje wpis osoby B to nie znaczy, że z automatu zgadzam się ze wszystkim co napisał B zwłaszcza, że moja wypowiedź w żaden sposób jej nie dotyczy.

Nieironicznie dziękuję za uwagi dotyczące Chin, ale ja tylko podzieliłem się spostrzeżeniem jak łatwo odbieramy komuś narodowość jeżeli tylko nie spełnia wizji
@mexicofan: Do Warszawy jak przyjeżdża hindus to też jest zafascynowany, a na zadupiach ludzie robią za minimalną i są dymani przez rząd na każdym kroku. On żyje na dobrym poziomie w Chinach w dużych miastach to dlaczego ma nie chwalić takiego życia, zachowujecie się jak ludzie z pikabu.
ale ja tylko podzieliłem się spostrzeżeniem jak łatwo odbieramy komuś narodowość jeżeli tylko nie spełnia wizji "prawdziwego Polaka"

@Tytanowy: ok, zgadzam się. Ale przykro mi, akurat LuckyStrike vel Marcin Kosiec to nie jest najlepszy przykład na taką dyskusję. Przed prasą chińską co najmniej raz udawał, że nie jest Polakiem, a ..... Francuzem ()

Frenchman Marcin Kosiec came to China to promote his wine brand, and
Pobierz pelt - >ale ja tylko podzieliłem się spostrzeżeniem jak łatwo odbieramy komuś narodow...
źródło: e61faa63-9503-489b-9ed9-c80ec4c881b1
ale z drugiej strony nie dziwi jej to, że w Chinach jak ktoś rozjedzie dziecko to nikt nawet nie mrugnie


@kinasato: do tego nagminne sranie w miejscach publicznych.
@kinasato: lepiej bym tego nie ujął. Typ oderwany od rzeczywistości. Ale najśmieszniejsze jest to, że przyjeżdża chłop z Chin i na wypoku sie z Polaków nabija. Będąc Polakiem xD Chcesz kogoś zastrzelić, więc postanowiłeś strzelić sobie w kolano.