Wpis z mikrobloga

@uziel: dzięki za wrzucenie tego filmu. W końcu miałem okazję to zobaczyć. Wnioski są takie, nie wiem kto jest większą gnidą ten co wyprodukowałał, takiego obrzydliwego fejczura, czy ten co go powiela dalej. Tfu na kacapów i na ich tutejszych wybielaczy.
  • Odpowiedz
Jakieś szury


@uziel: nie uzywaj tego okreslenia - bo ono jest zarezerwowane na przeciwnikow szczepien a to nie sa ruskie onuce
  • Odpowiedz
  • 11
@Smarek37: dodam tylko, że od czasu kacapskiej inwazji używanie kamer samochodowych w Ukrainie jest zabronione przez prawo. To pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy w tym fejku, bo w przypadku każdej interwencji demontaż ewentualnej kamery jest pierwszą rzeczą, jaką patrol robi.
  • Odpowiedz
Zabronione jest też przemycanie granatników przez granicę a mimo to robią to xD


@Aquamen: ale o kim ty mówisz? granatnik przewiózł nasz komendant, a nie armia UA.
  • Odpowiedz
@uziel: aż pod jednym wątkiem pytałem skąd mam wiedzieć czy to nie fejur bo śmierdziało mi od początku XD te głosy brzmiały jakby były doklejone
  • Odpowiedz
@Aquamen: on go otrzymał NA MIEJSCU, W UKRAINIE. Przewiózł go pociągiem dyplomatycznym, na własną rękę. Dalej uważasz, że to Ukraina jest winna szmuglowania? XD

Zrób jeszcze ze 2 fikołki XD
  • Odpowiedz
@Aquamen: ale nas nie powinno obchodzić to, co robią ukraińcy NA TERENIE SWOJEGO KRAJU - chcieli, to mu dali, nic nam do tego. Zresztą, WYCIĄGNĘLI JUŻ KONSEKWENCJE WOBEC WINNEGO. A u nas? Czy Pan Szymczyk poniósł jakiekolwiek konsekwencje swojego dzbaństwa?
  • Odpowiedz
@uziel: najlepsze jest to że nawet ruscy na pikaboo mieli z tego niezła bekę i wytykali jakie to jest wszystko głupie. Ja na prawdę, z każdą taką akcja coraz bardziej tracę wiarę w inteligencje odbiorcę rosyjskich mediów.
  • Odpowiedz