Wpis z mikrobloga

@mzetka22: tzn 12k jeszcze pewnie jest możliwe za naprawdę fajną działkę w granicach miasta wojewódzkiego. Generalnie na działkach to łatwiej pominąć pośrednika, więc nie powinni cwaniakować....
@nieruchomoscislask: wiesz, mam kolegę który sprzedaje duże działki pod zabudowę wielorodzinną deweloperom. Tez daje dobre tematy - myślisz ze bierze 15-20%? ( ͡° ͜ʖ ͡°) fliper to 15% sobie wpisze w koszta, kupując 60m do remontu za 350 tys w Krakowie. Przy działkach w Polsce B to raczej nie zadziała
@mzetka22: ponad rok temu jak sprzedawałem kawalerkę za 200k to biuro wzięło ode mnie 5k (w sensie, że ja dostałem do łapy 205k i 5k zapłaciłem biuru, mając 200k na czysto do łapy). Od kupującego nie mam pojęcia, ale z tego co wiem to 5k było jako całość.
@mzetka22: u mnie przy działce za 135k chciał 10k, powiedziałem że za dużo i żeby znegocjował cenę to wtedy zapłacę

Utargował do 128k więc realnie prowizji wyjdzie 3k od ceny wyjściowej

Jak jesteś faktycznie zainteresowana to może iść w tę stronę, to jego robota żeby ugrać coś na cenie
@bzyku95: mamy jeszcze jeden chytry plan. Ja nie umiem w kupowanie i techniki sprzedażowe a biuro od samego początku grało nieczysto wiec zero skrupułów. Dam znać później jak to się rozwinie bo nie chce na razie za dużo pisać :)