Wpis z mikrobloga

#gothic Ja pierdziele, ogrywam sobie Returninga Rebalance 2.1 na patchu 1.3.1. I jak sobie pomyślę, że miałbym te wszystkie polne i leśne jagody potrzebne do eliksiru na stałe zwiększenie HP zbierać z animacją, bez quickloota, to chyba bym ocipiał i już dawno rzucił tego moda.
A z unionkami normalnie pięknie, jak odkurzacz sobie wpadam i pozbierane wszystko, i nawet taki 1.3.1 patch jest przyjemny w graniu.
Uniony i quickloot + przyspieszenie to absolutny must have na ten moment w tego typu obszernych modyfikacjach, change my mind.
  • 8
@Bromatologia: To wiem, bo grałem w NB też, ale w tej starej wersji w którą gram, 2.1 Rebalance na patchu 1.3.1. trzeba wgrywać samemu.
A pamiętam, jak w 2013 roku jak wyszło pierwsze "pełnoprawne" spolszczenie do rebalanca, to całą grę grało się bez przyspieszenia, i trzeba było każdą osobną jagódkę podnosić z animacją... Obecnie bym chyba nie dał rady tak grać, jak kiedyś. I to nawet nie kwestia tego, że przyzwyczaiłem
@BarszczSosnowskiego: Nie no, dla mnie to byłby zwyczajnie masochizm. Nikt nie mówi że się nie da, ale jeśli ogrywam tą grę po raz setny, to nie chce mi się po raz setny oglądać ciągle tej samej animacji podnoszenia. Poza tym, wiadomo, immersja te sprawy podczas pierwszego gameplayu, ale po raz setny nie da się już czuć immersji, i gra się tylko dla rozwijania buildu i maxowania statystyk. I tutaj uniony są