Wpis z mikrobloga

@whoru: Zależy jak wygląda u Ciebie poziom bf, poziom aktywności i szczególnie dieta. Jak bez zarzutu i ponadprzeciętnie to można iść w kierunku TRT jeżeli sytuacja nie zmieni się przez następne 2 próby badań. Słabe wyniki tak umownie to poniżej 300 ng/dl, ale to zależy od wielu czynników.

Podałeś tylko 3 parametry z badań, trudno cokolwiek tutaj oceniać poza niskim testem. Nie jest bardzo źle, ale nie jest też dobrze jeżeli
@whoru: 2x teścia przed treningiem i nie dość że masa mięsniowa poleci do góry to i tak będziesz podchodził pod naturala( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na serio, jeżeli nie masz problemów z funkcjonowaniem i samopoczuciem to raczej nie ma problemu.
@whoru: To jak nie masz żadnych objawów niskiego teścia to olej sprawę - to tylko wynik na papierze, niektórzy mogą czuć się optymalnie na niskich wartościach jeżeli mają np. genetycznie niskie SHGB. Na Twoją regeneracje, albo przyrosty nie ma to żadnego wpływu.

Warto kontrolnie monitorować poziom na przestrzeni lat, żeby znać swój sweet spot i tyle.
@whoru jak czujesz się dobrze to temat olej :) ja z podobnym wynikiem czułem się jak gówno, nie byłem w stanie myśli pozbierać. teraz nie mogę się doczekać kolejnej injekcji. Testostserkn jest piękna rzeczą jeśli używa się go z głową :)