Wpis z mikrobloga

Witajcie Miraski i Mirabelki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Początki mojego kanału na YouTube o jakże błyskotliwej nazwie Kryminopedia sięgają właśnie wykopu. Jestem z wami jako mireczek ponad 5 lat, a jako mireczek-jutuber już rok i dwa miesiące. Może i content nie ciekawi zbyt wiele osób, jednakże kilka osób regularnie plusowało moje pierwsze wstawki, za co tym osobom dziękuje, lista ówczesnych moich plusujących to:
@chrominancja @DeathFromSandman @mojnicknawykopie @Art148 @LisiaNora

Dziś posiadam już fajne i zgrane grono odbiorców, a co za tym idzie pozyskuje fajne znajomości. W związku z czym wychodzę z małym konkursem dla moich widzów!

Z okazji premiery książki Grzegorza Walczaka "Profesor. Jak genialny chemik z Kielc stał się bossem narkobiznesu" kanał Kryminopedia wraz z Wydawnictwo SQN przeprowadza konkurs, w którym do wygrania są trzy książki!

Spośród widzów, będących jednocześnie subskrybentami kanału, zostaną rozlosowane dwa egzemplarze książek. Aby wziąć udział w konkursie, należy pozostawić komentarz pod najnowszym filmem (Ryszard "PROFESOR" J. - historia chemika, nazwanego polskim Walterem White | Profil Gangstera #35). Najbardziej kreatywne i ciekawe komentarze zostaną uznane za wygrane! Zachęcam do aktywności!

Tutaj info o konkursie na karcie społeczności: https://www.youtube.com/channel/UC1eTYR5GucRfqwrYTIlD5xw/community?lb=UgkxDW14ByzfUQbBI9Ps29oadSalVIClxJRx

WYNIKI KONKURSU: 31 marca 2023 o godzinie 20:00 w nowym poście społeczności na kanale Kryminopedia!

Uwaga!
Nagrody zostaną przyznane wygranym osobom na zasadach udzielenia najlepsze odpowiedzi. Konkurs jest na zasadzie wyboru najciekawszej odpowiedzi, a nie na zasadzie losowania, gdyż nie jest to gra losowa.

#rozdajo #mafia #kryminalne #kryminalistyka #ksiazki #youtube #kryminopedia
Kryminopedia_YT - Witajcie Miraski i Mirabelki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Początki mojego kanału n...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 1