Wpis z mikrobloga

Korporacjom opłaca się ogłupiać ludzi, przykład - soundbary - po co sprzedawać dwa lub więcej głośników i ponosić koszta jak można ludziom wcisnąć że jeden głośnik to nowatorskie rozwiązanie a mono to totalna nowość #audiovoodoo
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@otoczenie_sieciowe: kiedyś nowy creative 5.1 miał niższą cenę bo był 2004 rok, nie miał łączności bluetooth, ARC, HDMI, zgodności z Atmos i DTS:X i polegał na istnieniu gniazda aux w komponencie do którego go wpinałeś. Powodzenia dzisiaj z połączeniem tego bezpośrednio z telewizorem. A jeśli chcesz dokonywać porównywań z najtańszymi głośnikami komputerowymi, to porównuj z najtańszymi markowymi soundbarami, czyli okolicami 500-700 zł, gdzie cywilizowane opcje łączności są dostępne. Przyznasz, że
  • Odpowiedz
@paczelok: ja to się czasami zastanawiam czy wy jesteście tak głupi i ograniczeni czy specjalnie takie g---o posty piszecie żeby mieć ruch pod wpisem XD
  • Odpowiedz
OP ma rację, żaden z tego kompromis przy takich cenach z kosmosu. A jak producenci TV nie mogli zmieścić tego w obudowie to niech dołączają taki soundbar do TV.


@otoczenie_sieciowe: Coś mi się wydaje, że porównujesz pod swoją tezę ze sobą produkty z dwóch różnych segmentów cenowych. Markowe soundbary z wyższej półki, z zestawami kina domowego popularnych producentów takich jak LG, SAMSUNG. I tutaj najczęściej soundbar w budżecie owego kina
  • Odpowiedz
  • 0
OP ma rację, żaden z tego kompromis przy takich cenach z kosmosu. A jak producenci TV nie mogli zmieścić tego w obudowie to niech dołączają taki soundbar do TV.


@otoczenie_sieciowe: sprzedawać produkt tańszy do wyprodukowania za większą cenę to esencja kapitalizmu, tylko że trudno to czasem zrobić więc trzeba propagandy żeby kupców znaleźć
  • Odpowiedz
@paczelok kurde, muszę wyrzucić mój mały soundbar który gra lepiej niż tv i muszę postawić 8 głośników + 250w subwoofer by sąsiedzi w bloku wiedzieli że nie trafiło na biednego.
  • Odpowiedz
@paczelok: mamę oszukasz, tatę oszukasz, księdza oszukasz, ale fizyki jakimś małym głośniczkiem nie oszukasz. Sounbary to g---o które może uratować co najwyżej tani TV bo takie wyższej klasy mają takie same głośniczki wbudowane i nawet mają certyfikaty dolby atmos i c--j wie jakie jeszcze. Ostatecznie grają gorzej niż moje 30letnie kolumny stereo na 8W ampie klasy D, całość warta 500 pln obecnie xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok: mamę oszukasz, tatę oszukasz, księdza oszukasz, ale fizyki jakimś małym głośniczkiem nie oszukasz. Sounbary to g---o które może uratować co najwyżej tani TV bo takie wyższej klasy mają takie same głośniczki wbudowane i nawet mają certyfikaty dolby atmos i c--j wie jakie jeszcze. Ostatecznie grają gorzej niż moje 30letnie kolumny stereo na ampie klasy D, całość warta 500 pln obecnie xD.


@ReeceWithouterpoon: uważaj bo zaraz przyjdzie jakiś
  • Odpowiedz