Wpis z mikrobloga

@Latarenko: no dobra jakby zapowiedzieli że 500+ i 13tki 14tki zlikwidują to mają mój głos a tak to sorry gregory. Tusk może obiecywać, znany jest z tego że nie dotrzymuje obietnic (i dobrze) choć ich program mieszkanie dla młodych był spoko, prawie się na niego załapałem
@ElMurano: Ja również jak Mireczek @ziele1985 miałem zagłosować na konfe, ale jak przypomniałem sobie, że oni są odpowiedzialni za m.in

- zakaz robienia zakupów w niedziele
- chcieli, żeby wolne media przejął pis
- zakaz aborcji
- kiedy była możliwość odwołać marszałek, to zablokowali to
- zablokowali możliwość stworzenia rządu technicznego bo pan kaczynski bylby zly
- bosak chce rozszerzać 500+
- ciągotki proruskie
- chcą wyjść z ue

to jednak
@ziele1985:
1. faszyzm - wszystko i każdy było już oskarżane o faszyzm
2. ordo luris - wydaje mi się że przecenia się ich wpływ jak na organizację prawną która wymusza przestrzeganie prawa - najwyraźniej prawo jest złe, skoro odnoszą sukcesy
3. zamorydzm - bardzo słaby argument nie poparty niczym. Z zamożnością idzie wolność osobista, z wolnością osobistą idzie kontrola. Zamordyzm promowany przez eurokratów pod nazwą dataizmu masz u Harariego.
4. katokalifat
- zakaz robienia zakupów w niedziele

Wprowadzony przed powstaniem konfy

- chcieli, żeby wolne media przejął pis

Nie chcieli tylko się wstrzymali co w drugim głosowaniu jest równe sprzeciwowi

- kiedy była możliwość odwołać marszałek, to zablokowali to

Do żadnego głosowania nie doszło bo pozostałe partie były równie faszystowskie jak pis w covidowym zamordyźmie.

- zablokowali możliwość stworzenia rządu technicznego bo pan kaczynski bylby zly

Gowin stchórzył, żadnego rządu by nie było
następna szmata opłacana przez orlen/platfusów. Pięknie was dupa boli, że ludzie zaczynają myśleć i srają obietnicami socjalnymi tuska/kaczora. Ale się pięknie zdziwicie po wyborach, szmaciarze ;)


@Rzounierz88: tak, zaczynają myśleć xd Myśla, że szczepionki to plan Billa Gatesa na wybicie husarii, a Czaskoski chce zmusić do jedzenia robaków.
Z tego się biorą ostatnie wzrosty Konfederacji, a to nawet nie stało koło myślenia.
@Vosemite: wolnościowcy chcą wolnych niedziel. Śmiechu warte.
ale to jest zabawne, że wykopy, nie mogą zdzierżyć jednego dnia bez marketów
a zagłosujesz na Donalda, cokolwiek by on nie zrobił i powiedział. On sam jest za utrzymaniem obecnego socjalu i jeszcze jego rozszerzeniem. Ciągotki pro rosyjskie Konfy to jest nic w porównaniu co on #!$%@?ł i nadal #!$%@? jego partia.
Tak jak inne przedszkolaki wykopu, masz wyidealizowany obraz jego rządów, może kiedyś