Wpis z mikrobloga

@eturbo: to samo można napisać o garminie =] No ale bez uszczypliwości już piszę o co cho:
- zarządzanie zakładkami, kustomizacja z poziomu apki, możliwość wyciągnięcia masy danych w zależności od potrzeb i preferencji.
Szybkość działania, obsługiwania map, nawigacji. Dodatkowa obsługa za pomocą apki jak jest taka potrzeba (głównie w domu żeby sobie konfigurować bolta.)
Bardzo dobry pomysł na wykorzystanie diod, sam mam ustawione je na HR po to żeby nie
@Farmer_Joe: @chicken216 zgadzam się z tym całkowicie co napisałeś, że można sobie wszystko ustawić tak jak się chce i jest to super, ale nawigowanie się na tym małym ekraniku jest często wkurzające
samo urządzenie jest dosyć poprawne, brak mu zbędnych bajerów, wszystko działa tak jak powinno i nie ma żadnych rozpraszaczy, ale jak bym chciał urządzenia typowo do nawigacji, to wybrałbym Wahoo Roama albo jakiegoś Garmina
@veracholera: Dzięki kolego za opinię, dokładnie tak jak piszesz szukam urządzenia do nawigacji, dane są dla mnie ważne ale na koniec, zupełnie nie patrzę na to w czasie jazdy (MTB). No ale zakładając że potrzebuję coś głównie do nawigacji i bym się skusił na Wahoo Roam to nie będę żałował że nie wziołem Garmina? Mam zegarek Garmina i jest spoko nawet do nawigowania.
Planuje głównie jeździć po śladzie, zbaczać będę w mieście lub gdy wyczaje coś ciekawego na trasie. Widzę v1 trasy nie przelicza ale chyba mogę z tym żyć
Duża jest różnica między V1 a v2 oprócz kolorowego ekranu?


@veracholera: nie ma duzych roznic, kolorki i bajery których raczej nie zauwazysz od razu, usb-c które nie do końca jest usb-c ( w v2 masz port usb-c ale ładowanie tylko zwykle usb-a wykrywa) śmiało v1 bierz.
@chicken216 pamiętaj ze edge 530 i v1 to sprzęt który może mieć kilka lat. Mój 4 letni edge naładowany do 40% potrafi sie wyłączyć po 1.5 h jazdy w temp w okolicach 0st. Ja za swojego nie dałbym 600zl:) wolałbym poszukać i kupić cos nowego na promocji.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@chicken216: niestety nie używałem V2, ale z tego co udało mi się wygrzebać to zasadniczo - marginalna. Kolorowy wyświetlacz, trochę lepsze funkcje navi - przeliczanie tras żeby dojechać albo tam gdzie zjechaliśmy albo po nowym najdogodniejszym śladzie. Generalnie mam V1 i niespieszno mi do wymiany na v2
@chicken216 dlugo sie zbierałem do zakupu bolta v1, garmina 530 czy explorera. Finalnie dałem sobie spokój na rzecz smartfon (app komoot) + uchwyt rowerowy. Wyszło 3 stówki, bede niebawem testował. Tras dluższych niż 100 km nie bede trzaskal.