Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że gdy portfele bardziej puste wtedy w dupie się ma sprawy światopoglądowe i dlatego Konfederacji tak urosło w sondażach, bo wielu uczciwie pracujących powiedziało "dość" jak usłyszało licytacje między kaczorem i lewicą a tuskiem kto da więcej pieniędzy uczciwych pracujących tym darmozjadom i się już lekko wykruszył elektorat po i hołowni. Będą tak dalej robić to tylko jeszcze więcej Konfederacja na tym zyska XD W dobie kryzysu i dużej inflacji nie rozsądne były te licytacje socjalistyczne dla tuska
#konfederacja #neuropa #4konserwy #po #pis #bekazlewactwa #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@ElMurano: heh nie popieram konfy, nienawidzę ich religijnego zamordyzmu, ale szczerze to wcale się nie dziwię jak taki 20-25 latek na nich głosuje. Każda partia mu mówi by grzecznie płacił podatki ale za to będzie miał obowiązkowy pobór do wojska. Konfa mówi że chce mu obniżyć podatki i zostawić w kieszeni więcej kasy. No to czemu miałby głosować na kogoś innego?

A mi brakuje partii libertariańskiej, takiej bez socjalu (również bez
  • Odpowiedz
@ElMurano niestety obniżka i tak niskich podatków plus zeorwy ZUS nie przełoży się na majętność portfela w gospodarce takiej jak polska. Druga strona to brak rządowych inwestycji tutaj też polegniemy. Jakoś konfa nie pisała czy też mówiła o tym że biliony na sieci i energetykę trzeba wywalić by kraj nie upadł
  • Odpowiedz
@ElMurano: to jest raczej dość mocno subiektywne ja np wolałbym żyć w kraju praworządnym z władzą, która będzie prounijna, która przestanie finansować kościół i zliberalizuje prawo aborcyjne, która zapewni depenalizacje żebym nie miał nasrane w papierach za gram bucha na własny użytek xd przeżyłem rządy Lewicy i PO i nie przypominam sobie jakiejś katastrofy ekonomicznej spowodowanej ich działaniami, więc ja pewnie zagłosuje na kogoś z tej dwójki, a co do konfederacji
  • Odpowiedz
@ElMurano: i co ty myślisz, że jakiś elektorat odszedł z PO/Lewicy/Hołowni do Konfederosji? xDDD kucy to wystarczy postraszyć robakami i zakazem spalinówek, tak jak szczuli was lgbt i skończyło się na 'mimo wszystko duda' xD
  • Odpowiedz
@ElMurano: wyścigi na socjalistyczne populistyczne rozdawnictwo nigdy nie są rozsądne, niezależnie czy mamy dobę wysokiej inflacji i zaciskania pasa, czy prosperity. Także ktokolwiek próbuję walczyć z pisem stając się bardziej pisem, powinien być zdyskwalifikowany i zepchnięty do planktonu politycznego. To nie jest żadna opozycja bo żęby nią być, to trzeba być w opozycji do najgłupszych pisowskich pomyslow i rozwiazan, a nie je kopiowac
  • Odpowiedz
szczerze to wcale się nie dziwię jak taki 20-25 latek na nich głosuje (...) Konfa mówi że chce mu obniżyć podatki i zostawić w kieszeni więcej kasy. No to czemu miałby głosować na kogoś innego?


@assninja: jakie niby podatki Konfa mu obniży? Już teraz młode osoby nie płacą dochodowego.
  • Odpowiedz
Mentzen: W tym momencie nie bierzemy pod uwagę żadnej koalicji (...)

Jesteśmy skupieni na jak najlepszym wyniku w wyborach (...)


Czyli po wyborach, kiedy dobry wynik (a raczej słaby wynik PiSu) zapewniłby im możliwość koalicji to wtedy już będą brać ją pod uwagę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Byłoby śmiesznie jak by Konfederacja doszła do władzy jako oficjalna przybudówka PiSu, ale z drugiej strony absolutnie niczego by to nie
  • Odpowiedz
@assninja: a gdzie niby ten religijny zamordyzm? Zakaz parad równości, coś jeszcze? Mnie dużo bardziej odrzuca ksenofobia i foliarstwo: to pierwsze w dobie sojny na Ukrainie jest naprawdę obrzydliwe
  • Odpowiedz
@ElMurano: jeszcze raz czy w ich programie jest ucięcie socjali? bo z tego co mi się wydaje krzysztof bosak temu zaprzeczał bo wszyscy tu #!$%@?ą o gospodarce a ich program jest po prostu pusty xD just wolność bro ale mojego boga nie obrażaj okej??
  • Odpowiedz
  • 0
@hangaru: lepiej zostawić socjal niż go zwiększać (tak jak robi to pis, po, lewica, kotłownia i inni), no ale oczywiście najlepiej by było go zmniejszać
  • Odpowiedz