Wpis z mikrobloga

Mirki te chińskie crossy za 8-10k, 250 4t, na początek przygody by wystarczyło w zupełności, jakie macie o nich opinie? ktoś coś ma?
I mam porąbaną wizję, żeby kupić takiego z homologacją i dokupić koła supermoto do latania po mieście xD
jest taki możliw?
#motocykle #offroad
  • 13
@smway: Na pierwszy sezon to sobie kup DT125 wersję nie kastrowaną, opony enduro plus trzymaki do opon, handbary, buty enduro, ochraniacze na kolana na zawiasie, gogle z podwójną szybką, jakiś kask i buzer.
Po sezonie zmienisz na coś z mocniejszego i z lepszym zawiasem.
Te chinole do offu co widziałem wszystkie miały przedziwnie chudy przedni zawias, owszem detek też nie ma za specjalnego ale coś tam jedzie.


Gx
Mirki te chińskie crossy za 8-10k, 250 4t, na początek przygody by wystarczyło w zupełności, jakie macie o nich opinie? ktoś coś ma?

I mam porąbaną wizję, żeby kupić takiego z homologacją


@smway: o chu... widać że nie siedzisz w motocyklach. ŻADEN CHIŃSKI CROSS ENDURO NIE MA HOMOLOGACJI.
Zresztą do 10 tys to są słabe gówna jak np. Barton MZK 250 przymula go po odwinięciu gazu do końca i ma tylko
dobra to poszukam może jakieś WRki 250/450 z dwoma zestawami kół


@smway: we 450f to hard enduro liczone w motogodzinach.
Lepiej kup we 250 albo jak chcesz za 10 tys zł to polecam aprilis rx125 często ludzie tym po torze latają i wsadzają jeszcze lepsze zawieszenia. RX jest znacznie lepsza od dt.