Wpis z mikrobloga

@Reezu: jak kondom zawiódł i jednocześnie tabletka to chyba jakiś sobotaż był( ͡º ͜ʖ͡º)


@Medb: Mało kto w Polsce używa wielu środków antykoncepcyjnych jednocześnie. Ot, taka edukacja seksualna w szkołach. Kondom może zawieść, jak był przetrzymywany źle, nieużywany poprawnie, trafiła się wadliwa partia. Tabletki antykoncepcyjne... Podobnie! Wystarczy zapomnieć wziąć jednego dnia i mogą być nieprzyjemności.

Raczej celowałem w to, że nie ma 100% gwarancji niezajścia
@Vosemite: Przecież nie wy ze swoim ograniczeniem, które nie pozwala kojarzyć jesteście targetem Konfederacji. Ja się nie dziwię, że wam się to w głowach nie mieści jak połączyć te dwie kropki: poszanowanie życia i poszanowanie własności. Jesteście straceni. Kurtyna.
@Vosemite

Memcen to jeszcze większy odklejeniec od korwina a do tego największy tam katozamordysta.


Mała to cena za mówienie o problemach mężczyzn.
Zresztą oni tacy źli a tyle facetów chce na nich głosować. To jak w porównaniu do nich wygląda reszta opozycji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@j3sion: Tak dzbanie, aborcja interesuje również mężczyzn w Polsce. Mężczyzn, a nie mentalnych nastolatków.
Każdego kto rozumie, że jej całkowity zakaz jest bezsensowny i będzie skutkować spadkiem urodzeń. Dlaczego? Bo w zwiazkach, szczególnie w takich w których jest już jakieś dziecko, nie będą chcieli ryzykowac tego, ze ich państwo zmusi do wychowania kalekiego dziecka, albo tego, że partnerka będzie mogła umrzeć, bo lekarze bojący się inkwizycji będą zwlekać z usunięciem obumarłego
Mała to cena za mówienie o problemach mężczyzn.

Zresztą oni tacy źli a tyle facetów chce na nich głosować. To jak w porównaniu do nich wygląda reszta opozycji? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Lucider5: Konfa jest szczególnie popularna wśród #przegryw, na tiktoku no i u osób młodych - to mówi nam jedno - razem z rozumem rośnie również niechęć do szurów
Przecież nie wy ze swoim ograniczeniem, które nie pozwala kojarzyć jesteście targetem Konfederacji. Ja się nie dziwię, że wam się to w głowach nie mieści jak połączyć te dwie kropki: poszanowanie życia i poszanowanie własności. Jesteście straceni. Kurtyna.


@Bartholomew: no chyba ze jestes gejem albo atakujesz wymyslonego boga kogos innego xD no i wlasnosci tez nie do konca, bo wolny rynek ale nie w niedziele bo trzeba do kosciola xddd
Rozumiem że gwalcisz swoją kobietę regularnie i potrzebujesz aborcji przynajmniej raz w roku żeby jakoś potworek z niej nie wylazł?


@j3sion: Brawo bracie za reprezentowanie Konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FrasierCrane: @Reezu wy czaicie ze temat aborcji nie skłoni nikogo do zmiany zdania i głosowania na lewicę?

Właśnie to wam próbuję powiedzieć, w zamian co drugi komentarz lecą wyzwiska. Te wszystkie ataki na konfę po wypuszczeniu sondażu gdzie mają marginalnie więcej poparcia niż lewica są śmieszne.

Czytając wasze komentarze można dojść do wniosku że Polska jest mlekiem i miodem płynąca tylko do spełnienia ideału brakuje jej aborcji na życzenie.

I kolejny
@j3sion Nasz władze nie wybrać sobie #!$%@? kobiety z którą nie masz wspólnego stanowiska w najbardziej kluczowych dla waszego życia kwestiach.
W normalnych związkach to są wspólne decyzje i minjako facetowi prawo do aborcji jest dokładnie tak samo potrzebne jak mojej żonie, bo żadne z nas nie ma ochoty marnować życia sobie i dziecku jak na badaniach prenatalnych wyjedzie cokolwiek nie halo. W przypadku jakichkolwiek wad płodu moja żona usunęła by ciążę
@j3sion: acha, czyli w związku z tym mam mieć w dupie, że prawo zabrania aborcji, bo moja żona może coś #!$%@?ć i z niego nie skorzystać kiedy ja będę uważał, że należy? Dzięki temu nawet jeśli niczego nie #!$%@? to oboje będziemy w dupie.
Dobre, takie nie za logiczne.