Wpis z mikrobloga

Serio myślicie ze jakiegokolwiek faceta interesuje aborcja w Polsce?


@j3sion: Tak. Interesuje to większość osób, które kiedykolwiek będą miały kobietę i szansę na dziecko, którego mogą nie chcieć. Chciałbyś wychowywać dziecko chore na syndrom Downa? A może chciałbyś zobaczyć jak owoc Twojej miłości zabija Twoją kobietę, bo jest zdeformowanym płodem? A może chciałbyś, by Twoja kobieta była inkubatorem na zdeformowane płody? Lub inkubatorem na dzieci poczęte z gwałtu.

No, ewentualnie może
coś dużo widzę, wpisów o Konfie, w gorących

a pamiętam twoje wpisy, z gorących, jak pisałeś że Tusk, ma na 100% zagwarantowany stołek premiera a konfiarze, będą go prosić, by mu chociaż buty wyczyścić


@huncwot_: Nie kłam. Nigdy tak nie napisałem.

Zawsze pisałem, że KO przejmie władze, a konfiarze będą z pisowcami w opozycji - teraz widzę jednak szansę, na rząd pisu + konfy
@bacaa90: ach, klasyka. Wyzywanie ludzi od frustratów bo są ważniejsze rzeczy w życiu niż ciągle myślenie o aborcji. Każdy temat sprowadzacie do seksu, bo nic innego wam nie zostało w życiu.

Rozumiem że gwalcisz swoją kobietę regularnie i potrzebujesz aborcji przynajmniej raz w roku żeby jakoś potworek z niej nie wylazł?

Jak przyjdzie co do czego to i tak masz gówno do gadania bo jak urodzi dałna to twoja rola się
@Reezu: aborcja rozwiąże te wszystkie problemy, tylko że jak laska zdecyduje się jednak urodzić to ty masz gówno do powiedzenia, a ja mieszkam przy granicy z czechami i aborcję załatwię sobie w 5 min. To czy jest ona dostępna w Polsce mało mnie interesuje, lewica i neuropki jak zdarta płyta ciągle wymyślają argumenty i hipotetyczne sytuacje które są tak rzadkie że praktycznie możemy rozmawiać o kosmitach.

Aborcja w przypadku gwałtu i
Wyzywanie ludzi od frustratów bo są ważniejsze rzeczy w życiu niż ciągle myślenie o aborcji. Każdy temat sprowadzacie do seksu, bo nic innego wam nie zostało w życiu.


Rozumiem że gwalcisz swoją kobietę regularnie i potrzebujesz aborcji przynajmniej raz w roku żeby jakoś potworek z niej nie wylazł?


@j3sion: szkoda strzępić klawiatury na ten wysryw
aborcja rozwiąże te wszystkie problemy, tylko że jak laska zdecyduje się jednak urodzić to ty masz gówno do powiedzenia, a ja mieszkam przy granicy z czechami i aborcję załatwię sobie w 5 min.


@j3sion: Czyli nadal masz gówno do gadania, bo jak nie będzie chciała aborcji w Czechach, to urodzi w Polsce.. No albo w Czechach. Ty po prostu chcesz, by inni mieli gorzej. Ci, którym do granicy dalej. Ci, których