Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: Jak tam covid już wszystkich niezaszczepionych zabił czy jeszcze nie? A nie sorry temat się już ludziom przejadł teraz popularny temat to wojna na Ukrainie. Jak to jest że lewica ciągle darła mordę o przymusowych szczepieniach, o zwalnianiu z pracy niezaszczepionych a teraz już nikt o tym nie mówi? Tak samo prawica nie mogła się zamknąć o 5G, czipach w szczepionce i kontroli populacji.

Każda ze stron co jakiś czas
@NaczelnyWoody: ale jak kto gdzie? Widziałeś spis powszechny w UK z zeszłego roku? Jakby Polacy byli mniejszoacia w 3 największych miastach w Polsce za to muzułmanie mieliby tam po kilkadziesiąt procent to też byś tak #!$%@?ł? Do tego ten trend się wcale nie zatrzymał a co dopiero zawrócił.
Jakby Polacy byli mniejszoacia w 3 największych miastach w Polsce za to muzułmanie mieliby tam po kilkadziesiąt procent to też byś tak #!$%@?ł? Do tego ten trend się wcale nie zatrzymał a co dopiero zawrócił.


@LifeReboot: samo bycie muzułmaninem oznacza wprowadzenie kalifatu? xDDD

w takim razie bycie chrześcijaninem to wprowadzanie przymusowej krucjaty
@niochland: bycie muzulmanskim imigrantem oznacza to, ze mimo, iz czesto sa mniejszoscia w danym kraju, to sa wiekszoscia wsrod przestepstw, a z czasem naplywu imigrantow, w danych panstwach wskazniki przestepczosci ida w gore. ale trzeba byc milym czlowiekiem z dobrym sercem i ich przyjmowac do Europy. i ja tam do muzulmanow czy innych narodowosci nic nie mam - ale liczby mowia same za siebie. niech sobie zyja i sie ciesza, ale
muzułmanie nie są wolni od sekularyzacji


@NaczelnyWoody: No nie są, ale trzeba było ISIS-u, żeby państwa zachodnioeuropejskie w końcu zaczęły zwracać uwagę na kasę z półwyspu arabskiego fundującą radykalizujące grupy.
Ja mieszkam we Francji. I co?


@luckylukk: Oczywiście muzułmanie nie sprawiają absolutnie żadnych problemów, asymilują się, pracują uczciwie, nie kradną i generalnie żyją wszyscy zgodnie z prawem, nie?