Wpis z mikrobloga

mniej zryj spodzielwalem sie


@Taczka: Bo to jedyna prawidłowa odpowiedź - skoro tyjesz, to znaczy, że jesz więcej, niż potrzebujesz (fizycznie).

ale hitlerowcem ?


1. Dlaczego spacja przed pytajnikiem? Chcesz podkreślić pogardę okazywaną czytającym czy swoje braki w wykształceniu?
2. Dlaczego wyraz ciężarówka napisałeś wielką literą? Chcesz podkreślić co? To, co wyżej?
Pisz tak, jakbyś był Polakiem.
@pepek84: A jak pracuję często na wieczory i kończę pracę o 1 w nocy to też mam nie jeść po 18 panie dietetyku? Chodzę wówczas spać o 2 z reguły czyli mam mieć przed snem 8 godzin bez jedzenia, tak? xD Bo np. sałatka zjedzona o 17:30 w dupę nie idzie ale ta zjedzona o 20 wie już że to zła pora i odkłada się? XD
ta 18 to taki gamechanger?

ja chodzę spać po 23 a kolacja koło 20.
serio te 2h aż tyle mogą zmienić?
@nerana112 nie jestem jakimś dietetykiem :D, zacząłem walczyć z cholesterolem i glukozą na czczo bo trochę podwyższona. Możesz spróbować jak ci pasuję przed snem parę godzin, czy to coś zmieni to sam sobaczysz, na wadzę czy w wynikach krwi które warto kontrolować. Mi z 86 do 77kg spadło od grudnia i
@pepek84: 5 godzin a 8 godzin to jednak "delikatna" różnica. Jakbyś pracował dziennie na etacie 5 godzin zamiast 8 to stwierdziłbyś że w sumie jeden #!$%@?, żadna różnica panie dietetyku :)

PS.. Wrzuć jakieś źródło tych genialnych rewelacji o niejedzeniu po 18 proszę :)
@huncwot_: Światowa recesja i mniejszy popyt w 2017 roku pajacu? xD Z wojną gdzieś hen daleko koło Krymu już byliśmy oswojeni i nie była to pełnoskalowa wojna jak teraz. Ty spojrzałeś w ogóle na ten wykres? Zauważyłeś że on nie dotyczy tylko ostatnich 2-3 lat? Xd Czy przerosło cię to o wielki analityku ekonomiczny?
@Tigermass fitatu dziwnie. dodaje mi kalorie.
mam zapotrzebowanie na 2,1 k i tyle jem. Na drugi dzień fitatu pokazuje mi, że mogłem zjeść 2,6 k . I tak mam codziennie. Wiesz może dlaczego tak się dzieje?
@sambucus: nie podłączyłeś czasem jakies aplikacji do fitatu? Coś w stylu garmina, samsung zdrowie czy inne takie aplikacje sportowe. Jak masz coś podłączone to fitatu bierze z aplikacji twój ruch przykładowo zrobiłeś 1000 kroków co daje 200kcal i dolicza do twojego zapotrzebowania. Wtedy zamiast 2.1 masz 2.3.