Wpis z mikrobloga

@korporacion: @PfefferWerfer: zgadzam się, że zawsze lepiej z kimś, ale nie byle kim tylko z kimś z kim lubimy spędzać czas, inaczej to lepiej samemu, a podróżowanie samemu ma też jakies plusy w stosunku do podróży z kimś już nie mówiac o grupie

każdy wokół właśnie tak gada o samotnych podróżach, a sam objechałem na moto polskie wybrzeże i bardzo dobrze to wspominam i w końcu sie przemogłem by pojechać
@wezsepigulke: bo naprawdę różnie bywa. Jak słyszę że mam trasę na Hiszpanię to wiem, że jadę na wakacje a nie do roboty. Jak słyszę, że jadę na anglię to wiem że będzie przegięte tacho i użeranie się z celnikami. Także nie ma reguły
@staryalkus:

@staryalkus: chociaż wsadź te kluczyki do durszlaka czy coś ;) #pdk

@Alpha_Male: nie skumałem, wytłumacz


( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/57295525/

Durszlakowa oferta trwa nadal, kto chce dostęp do mikrobloga+ pisać na PW, ale w ramach sprawdzenia że rozmawiam z człowiekiem a nie botem, proszę o zdjęcie z durszlakiem na głowie.


tam chyba trolowali na rozdawanie odpowiedzi do matury xD
Pobierz Marcinnx - @staryalkus: 
@staryalkus: chociaż wsadź te kluczyki do durszlaka czy coś ...
źródło: comment_1620228401TdLX8WdBgm5pbLtHJZuteX
ale jakbyś miał jakieś pytanie co do tachografu to wal jak w dym


@staryalkus: zakładając że zrobiłem 45h odpoczynku tygodniowego. Mogę potem zrobić dwa razy pod rząd skrócony 24h?
@lofix: teoretycznie tak, bo skrócony odpoczynek tygodniowy musisz zwrócić najpóźniej w 3 tygodniu (ogólnie mówiąc) wraz z regularnym odpoczynkiem tygodniowym. Co do zwracania odpoczynków to proponuję zasięgnąć u źródła bo nie jestem w tym temacie wyrocznią...