Wpis z mikrobloga

@kaczoor: A na cmentarzu po Żymiańskim nie ma nie ma jakiegoś prehistorycznego złota ( ͡ ͜ʖ ͡) Poza tym dziewczyna może legalnie z wykrywaczem metalu latać (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@kaczoor: Śmiej się, ale zrobi sobie jakaś podyplomówke albo ten doktorat i będzie żyła z pasji, w przeciwieństwie do większości nieszczęśliwego społeczeństwa
  • Odpowiedz
  • 881
@iamNadia: na uczelni będzie żyła z pasji? Ta pasja ma być powtarzanie co roku tego samego grupie ludzi którzy mają cię w dupie i to za #!$%@? hajs. Lepiej niż Indiana Jones normalnie xd
  • Odpowiedz
@LM2525 no ktoś to musi robić. Ja wiem ze każdy powinien pracować w IT, ale nasza Cywilizacja i wiedzą. Opiera się też o takie dziedziny jak archeologia, geologia, wulkanologia.
Gdyby nie tacy ludzie, dalej byśmy żyli w świecie w którym król Dawid rządził wielkim królestwem, a Noe wylądował na czubku #!$%@? giewontu ze swoim żaglowcem
  • Odpowiedz
Ta pasja ma być powtarzanie co roku tego samego grupie ludzi którzy mają cię w dupie


@LM2525: tak tylko sprecyzuję, że dydaktyka to #!$%@? i nielubiany na ogół obowiązek doktorantów i pracowników naukowych, pasja dzieje się poza dydaktyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@kaczoor
O to trochę jak ja.
Robie zoologie w PANie. Myślałem że będę Davidem Attenborough, a płucze wilcze gówna w swojej piwnicy za 2100 stypendium.

No ale mimo wszystko nie żałuję bo jednak parę życiowych marzeń spełniłem, a warunki żeby tak #!$%@? zarabiać mam. Choć nie spodziewałem się że tak będę sobie dziękował za zrobienie drugiej magisterki z ochrony środowiska która miała być z nudów i dla jaj, a jest 100000x bardziej
  • Odpowiedz
na uczelni będzie żyła z pasji? Ta pasja ma być powtarzanie co roku tego samego grupie ludzi którzy mają cię w dupie i to za #!$%@? hajs. Lepiej niż Indiana Jones normalnie xd


@LM2525: przecież Indiana Jones też był wykładowcą. Skąd wiesz, może w przerwie na L4 czy wakacje będzie penetrować jakieś grobowce w dorzeczu Amazonki, a później sprzedawać artefakty na czarnym rynku w Wólce Kosowskiej, z czego będzie miała kupę
  • Odpowiedz
@kaczoor: o, to ja podobnie, tylko skończyłam matematykę, życie mnie troszkę zmusiło do wyprowadzki do Holandii i ponieważ nie mogę znaleźć tam roboty w mojej dziedzinie (chyba nie ufają imigrantom z wykształceniem xD), to właśnie aplikuję na doktorat z matematyko-fizyki xD
  • Odpowiedz