Wpis z mikrobloga

#inflacja #bekazpisu #zalesie
Stoje u zegarmistrza w kolejce, chce kupić pasek do zegarka.
Przyszła baba, żeby wymienił jej baterię w kluczykach do jakiejś audicy

Zegarmistrz za wymianę baterii + baterię skasował klietnke 40 zł

Koszt baterii cr2032 to jakieś 3zł
2 minut roboty wycenił na 37 zł

Tak tak wie, że ma do opłacenia pewnie księgową, lokal, rachunki
No ale trochę beka.

Chociaż w sumie w sklepach typu media markt za przyklejenie szybki do telefonu kasują sobie 100 zł
  • 16
@kodecss: Kolego ostatnio nie miałam czasu umówić się na badania techniczne auta w serwisie w salonie gdzie zawsze je robie i pojechałam na szybkości do najbliższej stacji kontroli pojazdów zrobić zwykły przegląd rejestracyjny żeby mieć papier. Facet autentycznie mi wypalił, że chce 500 zł za te badania. Ja sobie myślałam, że to żart ale nie… serio się ze mną kłócił przez kilka minut. Zostawiłam mu 100 zł, wzięłam ten papier i
@kodecss: tez jakis czas temu podjechalem do zegarmistrza kupic baterie do pilota kałdi bo nigdzie w sklepie nie mogłem takich kupic, wymienil mi od razu ale ostrzegl, ze ten niestandardowy typ baterii jest drozszy i tez zaplacilem jakos 25 czy 30zl xd
@Marakuja: otóż to, ogólnie czasami możesz mieć i 0 klientów wiadomo ktoś powie, że słaby biznes i tak dalej przebranżowić się, ale jak ktoś większość czasu w swoim życiu robił to samo i jakieś tam efekty przynosiło to nie takie proste ( ͡° ʖ̯ ͡°)