Wpis z mikrobloga

Różowa ostatnio odnowiła kontakt z dalszą rodzinką. Coś mi tu śmierdziało od początku, bo kilka lat mieszkania w tym samym mieście i zero kontaktu. No i różowa zadowolona, że odnowiła i w ogóle super hihi super. Mija kilka dni. I dzisiaj się dowiaduje, że różowa rezygnuje na najbliższe tygodnie z pracy na pełen etat i przechodzi na pół etatu żeby opiekować się dziećmi jej kuzynki za darmo. Czyli powtarzam, laska rezygnuje z połowy zarobków i będzie ZA DARMO (żeby pomóc rodzinie bo warto xDD) opiekować się dzieciakami kuzynki po jednym ich spotkaniu "po latach". Dodam, że moja laska ciągle narzeka że nie ma kasy. Ale się wku#$&2lem naiwnością swojej laski. #logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie
  • 30
@TheOneWhoKnocks: tak, przez jakiś czas próbowałem rozmawiać ale to było jak do ściany. W pewnym momencie zauważyłem że to nie była rozmowa, ona po prostu czekała aż skończę mówić żeby sama mogła coś powiedzieć. Pod koniec to nawet zaczęła mi przerywać w połowie zdania albo patrzyła w telefon więc stwierdziłem że to nie ma dalej sensu i nie będę słuchał ciągle narzekania
@wykopowajulka15 matka moich dzieci postanowiła, że syna, który i tak ma słaby kontakt z dziećmi przestanie go zaprowadzać do przedszkola, sama nie pójdzie do pracy bo jej koleżanka daje swoje dziecko pod jej opieke. Także nie masz tak tragicznie ziomuś ( ͡º ͜ʖ͡º)