Wpis z mikrobloga

Rozwalają mnie te rozmowy o tym kto powinien płacić na spotkaniu XD
Nagle feminazi nie są za całkowitą równością tylko ,,na facet to powinien być facet i zapłacić" nagle płcie mają jakieś swoje obowiązki, a tak właściwie tylko płeć męska
i ten ostatni wpis z fb, że nawet jak spotkanie się nie uda to facet ma obowiązek odprowadzić laskę która przez całe spotkanie go zlewała do domu XDXD nie da się chyba bardziej poniżyć

Jeśli chodzi o płacenie to normany i kukoldy w ostateczności przyparci argumentami piszą coś w stylu :
,,No, ja tam zawsze mam tak, że płaci ten kto zaprasza i nie mam problemu" XDXD
problem jest, tylko taki, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, (w bajkach może ale bajki to bajki) gdzie laska zaprasza faceta,
Laska nigdy się nie zniży do tego by faceta poprosić o ustąpienie miejsca w autobusie a co dopiero by go gdzieś zaprosić

Nie dajcie sobie wmówić, że coś musicie, bo tak wypada, bo tak trzeba, to tylko kawa ile to kosztuje XD
To są wasze pieniądze, wasz czas i wasz wysiłek, nie musicie sponsorować lasek tylko dlatego, że mają co innego między nogami

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #normictwo #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #zwiazki
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harold97: Czytałem, ale co to ma do tego?

Koła nie odkryłeś pisząc, najczęsciej faceci zapraszają na spotkania wiec w praktyce powinni płacić. Tak po prostu jest, i prędzeń kamień ugotujesz, niż to zmienisz. Czasem zdarzy się kobieta, która przynajmniej zaproponuje pokrycie swojej częsci i wtedy to Ty decydujesz czy akceptujesz podział, lub czy sam pokrywasz rachnunek. Jeżeli ona siedzi w tym czasie w telefonie udając że widzi kelnera, rzucasz to
  • Odpowiedz
że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, (w bajkach może ale bajki to bajki) gdzie laska zaprasza faceta,


@harold97: czyli czadometr w dolnej części skali
  • Odpowiedz
więc po co ja i mnie podobni mają czuć obowiązek by płacić za laski ?


@harold97: To nie chodzi o to żeby płacić za laski. Chodzi o to żeby płacić za osobę którą się zaprosiło. Mi się dwa razy zdarzyło że laska za mnie płaciła bo zaprosiła. Tak działa normalny świat. Mówisz też że jakieś "feminazi" są za tym żeby facet płacił. A są? Bo to tylko twoje słowa. Jak
  • Odpowiedz
żona na pierwszej randce postawiła tosty xD po latach przyznała, że wzięła mnie za skąpca xD


@notBart: Najbardziej standardowy problem z tym, że osoby dobrze zarządzające majątkiem są brane za skąpców, a ci, co przy dupie nigdy grosza nie mają za tych normalnych :D Znam dwóch takich (wyższa inteligencja emocjonalna niż ta zwykła) i pieniądze aż ich parzą, gdy je mają. Z czasem jeden trochę zarobił (przypadkiem) a drugi dalej
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie te rozmowy o tym kto powinien płacić na spotkaniu XD


@harold97: Tylko to są jakieś dywagacje na sucho ziom. Wieczorne, samotne dywagacje sfrustrowanych osobników jednej i drugiej płci, oderwane od rzeczywistości jakiejś relacji czy znajomości, w której faktycznie jest iskra.

problem jest, tylko taki, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, (w bajkach może ale bajki to bajki) gdzie laska zaprasza
  • Odpowiedz
@harold97: Przeczytaj jeszcze raz, tylko tym razem się skup.

Napisałem, że jeżeli dziewczyna nie podejmuje nawet próby zapłaty, to zostawiasz na stole pieniądze za swoją część i wychodzisz.
Jeżeli kobieta chce zapłacić za siebie to albo się zgadzasz i każdy płaci za siebie, albo sie nie zgadzasz i płacisz całość. No prościej już nie potrafię. Gdzie ty tutaj widzisz robienie z siebie frajera?
  • Odpowiedz
@harold97: Równość nie istnieje, to po pierwsze. Po drugie: feminazistki, ponieważ są słabsze i gorsze w otwartej konfrontacji z facetami, to sobie dostępnymi sposobami (podstep, kłamstwo, oszustwo, zdrada) chcą zdobyć przewagę nad męską płcią w inny sposób, żeby dyktować wszystkim to, co będzie dobre dla samych feminazistek. Przecież to było wiadomo od początku.
  • Odpowiedz
@harold97 już bez przesady. Mi się zdarzało że laski mnie zapraszały. Tylko najczęściej takie dziewczyny nie miały problemu z płaceniem za siebie po prostu ^^
Inna sprawa że ja nie jestem jakimś fanem łażenia na x randek. Najpierw staram się sporo pogadać i dopiero spotkanie. Szkoda mi czasu na łażenie na spotkania po paru zdaniach
  • Odpowiedz
  • 0
@harold97: ale #!$%@?, przegrywy widzą tylko swój przegrywowy świat. Jakoś moja poprzednia dziewczyna sama mnie zapraszała na wyjścia czy wyjazdy. Nie mam prawka i nie zamierzam a z aktualną dziewczyną planujemy kupno kampera na kilka miesięcy na podróż po południowej europie i sama ma zamiar całą trasę prowadzić. Jak się wiecznie zechowujecie jak beciaki to i nigdy nie bedziecie brani pod uwagę jako coś innego jak beciak. Kobiety i stynktownie
  • Odpowiedz
@harold97: feministki są za równouprawnieniem tylko wtedy jeśli przynosi im korzyści, to by pracować na budowie, przy sciekach smieciach czy isc do wojska. Czy to żeby wyrównać liczbe osób ktore koncza studia, wyrównać długość życia, to że mężczyźni znacznie częściej kończą na ulicy to ich nie obchodzi.

Im tylko przeszkadza to że mężczyźni więcej zarabiają nie biorąc pod uwagę że mężczyźni wykonują niebezpieczne zawody, bardzo często na dworze, w niebezpiecznych
  • Odpowiedz
@WWAldas: Z tą słabą głową to z obserwacji wyciągam wnioski że im kobieta ma większą chcice tym ma słabszą głowę( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to tylko moje doświadczenia a nie zasada rządząca wszechświatem XD
  • Odpowiedz
@harold97

Ale tu chodzi o pewien godowy rytuał. Kobieta może w ten sposób ocenić stan majątkowy i szczodrość potencjalnego partnera.

Zresztą bycie gentlemanem to styl bycia, a nie chęć zaruchania.
  • Odpowiedz
Nie dajcie sobie wmówić, że coś musicie, bo tak wypada, bo tak trzeba, to tylko kawa ile to kosztuje XD

To są wasze pieniądze, wasz czas i wasz wysiłek, nie musicie sponsorować lasek tylko dlatego, że mają co innego między nogami


@harold97: nie musicie tak robic, bo tak wypada, ani bo trzeba... tylko dlatego zebysmy my was nie zmoggowali tym, ze to dla nas nie jest wysilek. Bo nie
  • Odpowiedz