Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...

źródło: ios (2)

Pobierz
  • 255
O których powiadomieniach mówisz? Z założenia powiadomienia już działają.


@wykop: może wam nikt nigdy nie powiedział, ale żeby coś działało, to trzeba zrobić nieco więcej niż poczynić założenia.
@ksiak: nic takiego nie mówię. Widzisz jednak pewnie różnicę pomiędzy skakaniem z aplikacji do przeglądarki, a skakaniem między tabami w przeglądarce?
Efektywne korzystanie z wykopu to z 20 zakładek i telefony raczej słabo sobie radzą w takiej sytuacji. W aplikacji mogę/mogłem nawigować szybciej.
Widzisz chyba też różnicę pomiędzy możliwościami na przykład uploadowania zdjęć czy filmów. Można sporo optymalizacji wlepić po stronie aplikacji przed przesłaniem do serwera.
Widzisz jednak pewnie różnicę pomiędzy skakaniem z aplikacji do przeglądarki, a skakaniem między tabami w przeglądarce?

Efektywne korzystanie z wykopu to z 20 zakładek i telefony raczej słabo sobie radzą w takiej sytuacji. W aplikacji mogę/mogłem nawigować szybciej.

Widzisz chyba też różnicę pomiędzy możliwościami na przykład uploadowania zdjęć czy filmów. Można sporo optymalizacji wlepić po stronie aplikacji przed przesłaniem do serwera.


@kamillus: ale Ty wiesz, że to jest problem skopanej strony
@wykop: Gdzie można zgłaszać propozycje, błędy, sugestie dot. appki? Mam parę bardzo ważnych i kilka moich własnych spostrzeżeń wartych uwagi :)