Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...

źródło: ios (2)

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@wykop: dlaczego blokowanie tagów nie działa na głównej? do #!$%@? nędzy, tak trudno przed wysłaniem strony sprawdzić w bazie, jakie tagi na czarnej liście ma dany użytkownik?
  • Odpowiedz
@wykop: od pojawienia się nowej wersji Wykopu przestała mi działać aplikacja mobilna na iOS i znacząco ograniczyłem przeglądanie Wykopu, rozejrzałem się za innymi źródłami informacji i w ten sposób pewnie sporo użytkowników bezpowrotnie mogło odejść, ale po aktualizacji apki działa wreszcie
  • Odpowiedz
osobiście chciałbym tylko wiedzieć dlaczego pozbawiono mnie możliwości przeglądania wykopu w przeglądarce na androidzie??? komu to przeszkadzało, że ktoś nie chce instalować aplikacji? teraz na telefonie już w ogóle nie czytam wykopu, profit?
  • Odpowiedz
  • 0
mnie to interesuje żeby powiadomienia w ogóle zaczęły działać.


@Arogancky: O których powiadomieniach mówisz? Z założenia powiadomienia już działają.
  • Odpowiedz
@wykop: świetnie. Dobrze, że tak długo testowaliście i w ogóle, ale teraz może się weźcie do roboty i zróbcie tak, żeby obrazki dało się tapnąć i obejrzeć w całości xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
czy da się w jakiś sposób oznaczyć wpisy w powiadomieniach jako odczytane? Cały czas mi się tam wyświetlają jakbym ich nie otworzył jeszcze.


@rzezol: Zadanie jest już gotowe więc dorzucimy to do kolejnego builda - będziemy informować gdy zmiany zostaną wdrożone (ツ)
  • Odpowiedz
  • 0
ale czytelna….


@play4off: Daj znać co chciałbyś poprawić - chętnie wprowadzimy zmiany jeśli tylko sprawią, że aplikacja będzie dla Was przyjemniejsza w odbiorze (ツ)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop @m__b Dalej mavir w piździe ekrany dużych rozdzielczości. Żegnam ozięble po 20 latach na portalu. Nie będę z lupą do tej apki. Gincie ha tfu
  • Odpowiedz
  • 0
O kurczę, to komentarze pod wpisem mają strony? Przez 2 miesiące żyłem w przekonaniu, że widzę wszystkie. Dzisiaj jednak zauważyłem ten bar na dole strony - dokładnie tam gdzie zwykle jest stopka strony!


@g4z3c14rz: Rzeczywiście obecnie mają, choć pracujemy nad infinite scroll, który spowoduje, że przechodzenie na olejne strony nie będzie konieczne. Komentarze doczytają się automatycznie (ツ)
  • Odpowiedz
@wykop czyli pracujecie nad czyms co już kiedyś bardzo dobrze działało a obecnie nie? Logika jak w polskim rządzie.

Wykop śmiga jak ruski czołg pod bahmutem :
  • Odpowiedz