Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
Pobierz wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...
źródło: ios (2)
  • 255
@wykop nie działa pokazywanie pełnej treści wpisów, po wybraniu opcji żeby pokazywało całość nic się nie zmienia, druga sprawa to to, że nie można wrócić do swojego komentarza we wpisie tylko trzeba scrollować do swojego komentarza.
@wykop naprawcie te pobieranie obrazków, pisałem do was e-maile do kontaktu i nic, sprawa przekazana do działu technicznego. Co z tego że przycisk jest jak można klikać do usranej śmierci i tak nie pobierze obrazków. Andek 13, realme 9 pro.
Dymek do rozwijania komentarzy powinien być po prawej, trzy kropki po lewej - ciężko sięgać kciukiem jak np centralnie jest zdjęcie i nie da się kliknąć treści. No i nie są zaznaczane własne wypowiedzi
@wykop:
Na stronie profilu pasek dolny nie przykleja się do dołu strony

Mocno irytujące - Często mi się zdarza że kliknięcie ikony na pasku Dolnym zamiast przenosić np na mikroblog to klika to co jest aktualnie pod paskiem (a trafiam na pewno w ikonke a nie obok)

Android firefox
@wykop: Gratuluje pomysłu ubicia starej aplikacji przed wypuszczeniem nowej, super... w sumie dzięki temu zyskałem sporo wolnego czasu na czytanie etykiet na chemii w łazience.