Wpis z mikrobloga

Jak można mieć takie poglądy xD Jakby rozumiem jeszcze być prawicowy, ale to? To jest jakieś kościółkowate staromodne szaleństwo. Ile ty masz lat, 70 i uczysz katechezy?


@EvilToy: O #!$%@?, nie wiedziałem, że logika to staromodne szaleństwo, ucz mje miszczu.

Jedyna opcja jest bezrefleksyjne poparcie aborcji i przyjęcie jedynej słusznej definicji człowieka, tak? 90 dni - nieczłowiek, 91 dni - człowiek. Innych poglądów byc nie może.


@Flypho: Oczywiście. Przecież w
@deziom
A co daje tobie prawo do decydowania kto już jest człowiekiem?
@EvilToy
Super, a ludzie po wypadkach miewają kompletnie #!$%@? twarze tak że przestają przypominać ludzkie, tracą kończyny, zapadają w śpiączki tracąc kontakt z otoczeniem, stają się upośledzeni mając problem z motoryka, mowa i myśleniem. Choroby genetyczne powodują, że noworodki rodzą się bez mózgu. Czy opisane przeze mnie przypadki dalej ludźmi czy nie? Jakie są wymagania na człowieka? Gdzie jest jakaś
@Flypho: Nie wyśmiałbym jej gdyby takie poglądy nie miały związku z prawnym całkowitym zakazem aborcji w Polsce. Niestety nie żyjemy w idealnym świecie, w którym ludzie nie chcą narzucać swojej wizji świata innym używając do tego ręki państwa, więc takie poglądy będą przeze mnie #!$%@?.
@Flypho: Wbrew pozorom misja jest prosta, choć trudno wykonalna: wystarczająco dużo osób musi mieć poglądy pro-choice. Możesz sobie teraz kpić specjalnie pod dyskusję, ale raczej wiesz, że każdy jeden człowiek więcej, który uważa, że wybór jest ważniejszy niż zakaz, to jeden krok bliżej do celu.
Ja też uważam, że każdy powinien mieć wybór, a przy tym nie błaznuję. Czuję jakaś namiastkę odpowiedzialności za swoje słowa, nawet w takim miejscu jak wykop.


@Flypho: Ciężko jest rozmawiać z ludźmi, którzy swoja wiedzę opierają na przekazach medialnych. Mamy w kraju z tym potworny problem i to nie jest zarzut do takich osób jak @SmakoszKotow czy @EvilToy oni poważnie nie widzą nic złego w zabiciu innego człowieka, bo ktoś im