Wpis z mikrobloga

Ktoś wstawił na TikToka przeróbkę for fun, że na Tinderze istnieje opcja oceniania drugiej osoby po randce w skali pięciogwiazdkowej - niczym jak na Uberze albo Google Maps.

Oczywisty fejk, a zamysł był stricte komediowo-odsłonowy.

Tymczasem - ku mojemu zdumieniu - większość dziewczyn w komentarzach na serio domaga się tej funkcji, a niektóre - te mniej bystre - są oburzone, że nie mają u siebie jeszcze tej opcji i czekają na aktualizację aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tinder zabił resztki normalności w relacjach międzyludzkich. Użytkownicy tej aplikacji muszą już od kilku lat zachowywać się tam - i „sprzedać” - jak produkt, a najwyraźniej niektórzy z nich chcą zanurkować jeszcze głębiej w tej sztucznej dystopii.

Obrzydliwe czasy.

#tinder #pieklomezczyzn #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski
Tywin_Lannister - Ktoś wstawił na TikToka przeróbkę for fun, że na Tinderze istnieje ...

źródło: C6FF383A-BFD3-437B-86EB-E4219BCFBD88

Pobierz
  • 25
Tymczasem - ku mojemu zdumieniu - większość dziewczyn w komentarzach na serio domaga się tej funkcji


@Tywin_Lannister: Można powiedzieć, że taka "funkcja" pobocznie już istnieje bo słyszałem o tinderowych grupkach dla kobiet gdzie laski wrzucają profile typów i opowiadają o randkach z nimi. Najczęściej jest to oczywiście wieszanie psów na przeciętniakach albo narzekanie, że chad olał po ruchaniu ale jednak coś takiego istnieje, tylko po prostu nie jest jeszcze obecne w
@CloudSpanner:

Można powiedzieć, że taka "funkcja" pobocznie już istnieje bo słyszałem o tinderowych grupkach dla kobiet gdzie laski wrzucają profile typów i opowiadają o randkach z nimi. Najczęściej jest to oczywiście wieszanie psów na przeciętniakach albo narzekanie, że chad olał po ruchaniu ale jednak coś takiego istnieje, tylko po prostu nie jest jeszcze obecne w apce.


tinder to taka odwrócona roksa, a laski założyły garsonierę ( _)
Tylko w ogóle to ocenianie ludzi jak towar, X/10 to ja poznałem na tagu przegryw. Nigdy IRL nie słyszałem aby ludzie tak oceniali innych.


@blargotron: Takie ocenianie zaczyna się wśród przedstawicieli młodzieży obu płci w wieku około gimnazjalnym. Nigdy nie słyszałeś tych wszystkich przechwałek, z jakim/jaką 9/10 się ktoś spotyka?