Wpis z mikrobloga

@zibizz1: Typowy programista B2B, nic niestandardowego. Tak na szybko znalazłem kilka kwot w google (mam nadzieję, że to wszystko jest faktycznie na rok) i nie jest drogo. Niestety jak chciałbym sprawdzić dokładnie, to szędzie wymagają już podawania NIP itd. a chciałbym tylko tak orientacyjnie się dowiedzieć jaka to kwota, bo mam głupi zapis w umowię, że musze mieć takie ubezpieczenie i nie wiem czy walczyć o jego usunięcie.
@Murasame: podałem Ci orientacyjnie, jak chcesz dokłądnie to umów sie z agentem ubezpieczeniowym podaj odpowiedzi na pare pytań i dostaniesz dokładną cenę. Jak wchodzi rynek zagraniczny np USA, pbanki/ pieniadze, security to stawka szybuje. Jak to jest klepanie stronek dla polskiego Janusza to dół widełek
@nghtm: @Murasame to ubezpieczenie w Warcie to dziwnie wygląda.

Prowadząc działalność Ubezpieczony, pod rygorem braku ochrony ubezpieczeniowej, jest zobowiązany do przestrzegania środków ostrożności: [...]

w odniesieniu do oprogramowania (w tym oprogramowania dostarczonego Osobom Trzecim) – sprawdzania oprogramowania za pomocą programów antywirusowych odpowiadających aktualnemu stanowi nauki i techniki. [...]

dokumentowania stanu nauki i techniki oraz jego zastosowania.


Czyli na Linuxie jest obowiązkowy skan ClamAV, bo inaczej nie ubezpieczenie nie zadziała? Co oznacza