Wpis z mikrobloga

@KK44: największym imho zarzutem jest copypaste wszystkich podziemi, każde wygląda tak samo i działa tak samo.

Ale jak trochę jeszcze więcej pograłem to w sumie nie przeszkadza aż tak, bardoz mi się podoba taki prawdziwy, żywy świat z ciągle pojawiającymi się losowymi wydarzeniami etc. I zawartość bety, mimo że to tylko jeden z sześciu aktów, jest porównywalny wielkością do całego diablo 3.

A o co dokładnie chodzi OPowi to nie wiem
@ModeracjazKlanu: to ty chyba nigdy nie grales w lost ark. Gram w diablo od jedynki, ale czwórka to 1 do 1 lost ark tylko bez progresu na kasę, chyba że sie to zmieni. Diablo to ma byc odzmuzdzac po docie czy innych grach wymagających skupienia a nie tryhard.
po prostu śmieszne jest to jak niskie wymagania ma dzisiejsza społeczność gamingowa


@ModeracjazKlanu: Nie, po prostu gry stały się kolejną gałęzią mass media a nie niszą dla pryszczatych try hardów. Zaraz open beta i jak mi się gra spodoba, to po prostu kupię i będę grał.
@Isdsolution: fabularnie to ja nie widzę lepszej gry niż bg2 do dziś. Cieszę się że przynajmniej na razie nie ma progresu postaci za hajs w diablo. Ciekawe tylko czy będą exploity jak w d2 na cbn, ze jak wiedziałeś co i jak to po zabiciu chlopa na pvp wypadały z niego wszystko itemy. Pożyjemy zobaczymy