Wpis z mikrobloga

@staryalkus: Jeśli jeździ Seicento to można powiedzieć, że jest przedsiębiorczy. Jak jest kawalerem to po co mu auto, które zajmuje dużo miejsca i dużo pali. Ja sam jeżdżę starym Fiatem, bo potrzebuję auta tylko od czasu do czasu, mógłbym w sumie wziąć jakieś wypaśne auto w leasing ale nie uważam, żeby to było dla mnie korzystne płacić parę tysięcy co miesiąc za obiekt, który głównie będzie stał pod blokiem.

A na
@staryalkus: https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,spodziewalam-sie-goscia-z-dobra-bryka-a-on-podjechal-starym-seicento-okazalo-sie-ze-chcial-mnie-sprawdzic,10438120,artykul.html

Na końcu artykułu:

Wiem, że źle go oceniłam. Teraz nie wiem jak to naprawić i czy w ogóle będzie chciał mieć ze mną jeszcze coś wspólnego. Napisałam do niego wiadomość, ale milczy od 2 dni, choć wiem, że ją odczytał...
@Tommy__

@staryalkus: Jeśli jeździ Seicento to można powiedzieć, że jest przedsiębiorczy. Jak jest kawalerem to po co mu auto, które zajmuje dużo miejsca i dużo pali.


co za cope, istnieją ludzie którym zwisa to czy ich wypasne auto robi tylko 500km miesięcznie i ile miejsca zajmuje bo mają tyle siana że dla nich utrzymanie tego auto to grosze

przedsiębiorcza osoba to taka która potrafi zarabiać pieniądze a nie która jeździ gruzem
Od toksyksów budujących swoją wartość na innym człowieku, trzymać się z daleka.


@Pabick: Przecież to kobieca natura.

Gdy kobietom nie dawało się sztucznej ochrony i zasobów od państwa opiekuńczego, to brały kogo mogły - przegrywica brała przegrywa bez marudzenia - teraz mogą wybrzydzać, bo w najgorszym przypadku zostaną samotnymi matkami chronionymi przez system
@Pabick: To samo masz w biednej ameryce łacińskiej, w Chinach - kobiety to materialistki które sprzedają swoje ciało w zamian za to co daje mężczyzna.

Jak obedrzesz warstwę kulturową, obyczajową, to wychodzi prosty rachunek zysków i kosztów.

Kultura ogranicza naturę człowieka
1. ogranicza tendencje mężczyzny to przemocy, gwałtu, kradzieży
2. ogranicza tendencje kobiety do #!$%@? się

Po 2 stronie masz lewackie "każdy człowiek jest dobry / szlachetny dzikus". KK głosi że