Wpis z mikrobloga

@HouseBrand: Z tego co wiem, to jeżeli grasz jako paladyn/łowca smoków, to pojawiają się tylko raz w III rozdziale i jak wszystkich wybijesz, to potem się nie zrespią. Jednak jeżeli grasz jako mag ognia, to w IV rozdziale pojawiają się kolejni poszukiwacze, najwięcej jest ich w jaskini za lasem obok farmy Lobarta, gdzie podczas gry paladynem jest pułkownik orków.

Co do zabijania poszukiwaczy jako mag ognia, to najlepiej podbić zręczność za
@420_3: mam 60 siły i jestem paladynem (3 rozdział) dużo pn dawałem w rzeczy typu skradanie albo skórowanie zwierząt itd. Na ten moment nie mam szans 1vs1 z poszukiwaczem używając miecza samego
@HouseBrand: no więc wszystko jasne. Jak nie zrobisz dodatku, to bez szans na spokojną grę w trzecim rozdziale (już sama GD jest dosyć trudna, bez niego,ale da się przejść). Natomiast szanse na obrażenia krytyczne zależą od umiejętności walki daną bronią, więc to też warto podszkolić.
@Saprofit: W GD to Diego z łuku czyścił mi obszar, bo ja nic nie mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałem, że dodatek to gdzieś na końcu jak w innych grach, bo tam najtrudniej ale widocznie w gothic to nie ma znaczenia
@HouseBrand: dodatek akurat jest dosyć łatwy. Można go zrobić w drugim albo trzecim rozdziale (wtedy to już w ogóle spacerek). Dla mnie tylko problemem było zawsze to, że już po tym wątku dodatkowym odechciewało mi się dalszej gry. W końcu zanim dorwałem Noc Kruka, to katowałem wielokrotnie "czystą" dwójkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dużo pn dawałem w rzeczy typu skradanie albo skórowanie zwierząt itd


@HouseBrand: To podstawa, na dodatek okradanie i 12PN w zręczność żeby biegać z mistrzowskim w 2 rozdziale. Ale jak 60 siły w 3 rozdziale xD NK ma to do siebie, że mapę trzeba czyścić, pod koniec 2 dobrze jest mieć ten 20 level żeby w miarę przyjemnie oczyszczać GD, można zrobić wcześniej Jarkendar i mieć jeszcze wyższy level, ale ja