Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: Ja żyje za 1200 zł w tym miesiącu na do ceny mieszkania dochodzi prąd więc kosztuje ono 1600 zł /2 internet 55 telefon 50- 60 zł a jeszcze czasami udaje mi się odłożycyć małą kwotę .
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Czy jak zaczynała ten eksperyment to kupiła sobie potrzebne ciuchy na zimę czy korzystała z już posiadanych? Jeśli nie kupowała nowych to eksperyment się nie liczy jako wiarygodny.
  • Odpowiedz
@pogodynek: chyba jeśli chodzi o przeżycie za minimalną w ekperymencie to tak. Jeżeli ktoś naprawdę żyje za taka sumę to musi też co jakiś czas kupić sobie ubranie. Czy nie? Cała idea tego eksperymentu do mnie nie dociera.
  • Odpowiedz
@Bankierpl: koleżanka z redakcji ośmieszyła się tylko tym eksperymentem. Jaki ma być rezultat? 10 lutego stwierdzi, że kasa się skończyła bo trzeba było kupować dobrą, zdrową ekożywność i chodzić na zumbę i do kina i wniosek będzie taki, że jednak panienka za tyle nie przeżyje.

Powinna przez miesiąc gospodarować pieniędzmi tak, jakby naprawdę miała żyć przez długi czas za 1200 zł, a nie w stylu "wizytę u dentysty przełożę na
  • Odpowiedz