Wpis z mikrobloga

UWAGA OSZUST

Niestety zieloni mieli rację, @dennab to oszust. W ciągu weekendu oszukał parę osób, w tym, oprócz mnie: @rajkes, @cangowned, @mats, @razor2, na łącznie kilkanaście tys. zł. Po dogadaniu się na PW wysyłał sfałszowane potwierdzenie przelewu (na różne nazwiska, ten sam nr konta w PKO BP), dodatkowo wysłał mi mailem skan dowodu osobistego akurat na to nazwisko, na które dostałem potwierdzenie.

Ja zaś potwierdzam, co powyżej, podpisując się własnym nickiem.

#bitcoin #kryptowaluty #zlodziej #dennabcwel

I z pewnością poprosimy o pomoc #csiwykop.
  • 382
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xz2580: C---a pewnie byli plastusie, popłakali na mirko potem poszli spać i popłakali w poduszkę, potem wstali rano i popłakali w maminą spódnice zanim mamełe do roboty poszła ciężko pracować, żeby ich zdolni synusie mogli się kryptowaluty dawać w dupę pchać...

i taka to afera...
  • Odpowiedz
@xz2580: @nowik: @TheMan: @Krawwo: @karczujmy_i_orajmy: chyba żartujecie, do mnie żadne pieniądze nie wróciły. Widzę że to ja jednak zostałem oszukany na największą sumę bo aż 2 btc. Sprawa oczywiście zgłoszona w wydziale przestępstw gospodarczych na Policji i to odrazu po oszustwie. Powiem szczerze, że zgłosiło ją sporo oszukanych osób i jest tam jakiś cień nadzieji że coś ruszy, możliwe że nawet ruszy
  • Odpowiedz
@TheMan: Policja jak policja, zachowali procedury, najpierw opowiedziałem całą sytuację, a następnie zaczęliśmy to ukłądać w jeden logiczny ciąg i funkcjonariusz zapisywał to wszystko w komputerze. Dodatkowo dostali linki i wydruki rozmow, adresy ip, skany podrobionych dokumentow i dane potencjalnych podejrzanych. Byli bardzo skrupulatni i rzeczowi. Podobało mi się ich podejście. No i tyle. Czekamy na rozwinięcie się sprawy. Może i kasy nie odzyskamy ale jestem pewien że prędzej czy
  • Odpowiedz