Wpis z mikrobloga

@odyniec2137: Ja rozumiem jebnąć sobie logo kanału w paincie bo nikogo ono i tak nie obchodzi ale robić z tego grafikę na kubek to XD Przecież to wygląda wręcz żenująco bo nie dość że ta grafika sama w sobie jest słaba to na dodatek te kubki mają jakość i vibe typowych kubków z nadrukiem po 5zł. Wygląda trochę jakby jakiś kilkulatek zrobił razem z matką prezent dla starego z nadrukowanym obrazkiem
To może warto założyć swoją grupę i zrobić własne profesjonalne kubki. Dojebujecie się bo ktoś ma inne życie niż Wy. Nikt nie każe kupować a na pewno znaleźli się chętni. Szkoda, że wcześniej nie przeczytali opinii na wykopie.
Może wtedy kupili by po parę sztuk to dopiero by dupa bolała tutaj. Czekam na wasze propozycje kubków chętnie zamówię zobaczyć ten profesjonalizm
@Dizel_AHTUNG: ja się całkowicie z tym zgadzam. Serio. Dlatego moje kubki nie będą w sprzedaży tylko wszystkie będą rozdane za darmo na targach w maju. Gdybym wiedział, że takie coś będzie to zrobiłbym grafikę na cały kubek. Mój błąd, że zaufałem i tego nie dopilnowałem.
@odyniec2137 IQ a wiedza to dwie różne sprawy. widać że to jego pasja która cały czas rozwija. w przeciwieństwie do Odyna który by tylko grzebał w mule coby zarobić na pokój w Londynie. odyn robi to tylko i wyłącznie dla zysku, zajawka mu minęła jakoś 2 lata temu