Wpis z mikrobloga

Uwaga! Ważne info!
Wszyscy zgłaszający się do testów żelków radioaktywnych

W tym poście informowałem o możliwości przetestowania żelków radioaktywnych, zgłoszenia się jako tester.

Napisało do nas ponad 50 osób, przez co nie było możliwości, by wszystkim osobom udało się dostać do najbliższej tury
Wykop (nie)działa tak, że wszystkie osoby, które pisały wcześniej, zostały schowane ,,poza listą" najświeższych wiadomości i nie da się zobaczyć ich wszystkich, bez usuwania konwersacji, które są na najświeższej liście. Do niektórych udało mi się napisać, ale dostałem chwilową blokadę wysyłania wiadomości i nawet nie mogę odpisać tym, do których już napisałem xD

Proszę serdecznie, tych co do mnie napisali, a nie dostali odpowiedzi oraz tych, którym zdążyłem napisać, ale nie odpowiedziałem im na odpowiedź zwrotną o napisanie do mnie WYJĄTKOWO na maila:
kwasny_konfident@gusto.pl

Nie wszyscy znajdą się na liście do najbliższych testów żelków radioaktywnych, ale mogą się zapisać na listę oczekujących. Lista oczekujących będzie brana pod uwagę w kolejnych testach.

Test polega na wysłaniu LISTU, na Wasz adres domowy z zestawem do testowania.
Dlatego każda osoba, która jest zainteresowana testami żelków w kolejnych turach, niech wyśle mi w wiadomości mailowej podane dane:
-> Imię i nazwisko
-> numer telefonu
-> adres e-mail
-> adres na który wysłać list
-> nick na wykopie

Wszystkie te dane są potrzebne do tego by pocztą polską nadać do Was list. Wszystkie osoby, które podeślą te dane, będą zapisane na kolejne tury i będę się do nich prywatnie odzywać, czy dalej chcą brać udział w testach!

Sorka, nie mogę wam odpisać w wiadomości prywatnej, dlatego mam nadzieję, że wszyscy, którzy mieli to zobaczyć, to zobaczą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gusto
Kwasnykonfident - Uwaga! Ważne info!
Wszyscy zgłaszający się do testów żelków radioak...

źródło: pepe tester 2.0

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: głupcy będą królikami doświadczalnymi tylko skrętu kiszek dostaniecie, a w najlepszym wypadku sraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ps. Jak ktoś zrezygnuje to chętnie przetestuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz