Wpis z mikrobloga

Zostań testerem radioaktywnych, kwaśnych żelków Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgłoś się do mnie na priv, jeśli nie uda Ci się teraz, to w kolejnej turze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kogo szukamy:
-> Stałego fana żelków #gusto
-> Osoby, która nie boi się zmiażdżenia jej kubków smakowych przez kwasssssssss. (Ci co regularnie dawkują, mogą przemilczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
-> Mirka, lub Mirabelki którzy nie zapomną po przetestowaniu, dać nam info zwrotne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W jaki sposób będzie wyglądać Wasz udział w testach?
-> Przyjdzie do Was list ze starannie zapakowanymi żelkami radioaktywnymi (świeżutką partią) oraz naszymi, zwykłymi, kwaśnymi konfidentkami
-> Dostajecie ankietkę z kilkoma pytaniami na priv
-> Jeśli fajnie się będzie nam współpracowało, to będziecie mogli brać udział w kolejnych testach ()

Czekam na wiadomość od Ciebie! ʕʔ
Kwasny_konfident - Zostań testerem radioaktywnych, kwaśnych żelków Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: pepe tester

Pobierz
  • 19
@Kwasny_konfident: W życiu nie jadłem żelków gusto ale cały czas szukam czegoś co by mi zmiażdżyło kwasem kubki smakowe i nie moge znaleźć, zazwyczaj te wszystkie supermegaekstrakwaśne rzeczy okazują sie zwykłymi cukierkami z kwaskiem cytrynowym gdzie smak znika po dziesięciu sekundach i zostaje sam cukier. Jak macie lepszy towar to chętnie sprawdze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moge sie wymienić na słoiczek dżemu z pigwy dla porównania, to
@GryzeKisiel: Suchaj, my to legalnie. Możemy Ci dać kilka jak schowasz klawiaturę i zamkniesz oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arogancky @Niewiemja @MnichBojowy @Hrabia_Heheszko @Rudy_Bigos_2
No powiem Wam, że się nie spodziewałem tego tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy ograniczoną liczbę miejsc, ale ten kto będzie chciał to zostanie zapisany na listę w przyszłości xD
Kwasnykonfident - @GryzeKisiel: Suchaj, my to legalnie. Możemy Ci dać kilka jak schow...

źródło: o kurła, tego to się nie spodziewałem XD

Pobierz
@Kwasny_konfident: Siostrze dałem konfidentki, bo zawsze mówi że każdy żelek mało kwaśny (a dla mnie konfidentki to już granica tego co uznałbym za jadalne) a ta powiedziała, że jeszcze by można trochę kwaśniejsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba bym się bał sam spróbować, ale siostrze mogę dać licząc, że tym razem już się mocno skrzywi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Za późno, czaję.
@Feuforce: Jeszcze zależy z jakiej partii i od konkretnego żelka. Konfidentki czasem ryja wykręcają, czasem jest im bliżej do zwyklych kwaśnych, a czasem wręcz bywają po prostu słodkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)