Wpis z mikrobloga

  • 855
@DoMD: piekło kobiet ale połowa komentarzy jest facetów, którzy chcieliby być na miejscu zgwałconego. Ciekawe czy jakby Włodka złapała kobieta i gwałciła półmetrowym straponem to też by był taki chętny
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jakby Włodka złapała kobieta i gwałciła półmetrowym straponem to też by był taki chętny


@sxilll: takie cucki to skrycie marza by jakaś kobieta ich zerznala straponem.
  • Odpowiedz
@sxilll: Te Janusze spocone i samce alfa to myślą że ich zgwałci modelka szczuplutka jak z obrazka. Chciałbym zobaczyć ich minę jak wzięła by się za nich cięższa od nich jakaś Grażyna z wąsem i krzywymi zębami. Wtedy myślę że jednakby nie chcieli i byłby gwałt
  • Odpowiedz
facetów, którzy chcieliby być na miejscu zgwałconego.


@sxilll: bo te spremiarze myślą że zgwałci je filigranowa blondynka albo atrakcyjna 30tka z jednymi cycami a nie spasiona bialuga arktyczna
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe @pieknylowca: a to wygląd wszystko zmienia? jakbyście mieli żonę, a filigranowa blondyneczka by was odurzyła narkotykami i wykorzystała to już nie jest gwałt?

jeszcze są takie rzeczy jak: zawsze to może być brutalny gwałt analny jakimś przedmiotem, albo np. złapanie w ten sposób podstępem na ciążę
  • Odpowiedz
a to wygląd wszystko zmienia?


@IlawaNidzica: Ja mówię o przeświadczeniu takiego starego Janusza co pewnie w głowie ma że jak hehe kobieta gwałci to pewnie młoda ślicznotka lub jak było wcześniej że nauczycielka z uczniem uprawiała seks to pisali że też by tak chcieli. Tyle że jak mówiłem to w głowie takiego spermiarza starego to już się kształtuje obraz że to pewnie jakaś śliczna kobita, a nie spocona Grażyna. Nigdzie
  • Odpowiedz