Wpis z mikrobloga

Kobuszewski śpiewa o umiejętnościach miękkich w kontekście podrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegrywy słuchać i wyciągać wnioski zamiast smędzić na kobiety.

Banialuki banialuki

Bardzo barwną mają treść

Banialuki banialuki

Jakże miło można pleść

Nie z praktyki nie z nauki

Lecz z pachnących winem kart

Banialuki banialuki

Są odtrutką na ten świat

Banialuki banialuki

Z fantastycznych tkane słów

Nie da się ich nigdzie kupić

Trzeba je po prostu czuć


#rozowepaski #podrywajzwykopem #tinder #ciekawostki #kobiety #randkujzwykopem
czlowiekzlisciemnaglowie - Kobuszewski śpiewa o umiejętnościach miękkich w kontekście...
  • 20
  • Odpowiedz
Poprzez nawijanie makaronu mam na myśli kłamanie, tworzenie fałszywego obrazu swojej osoby lub zamiarów wobec potencjalnej partnerki. Kwestia moralności.


@AnonimoweLwiatko: Nie chcę cię zmartwić, ale większość ludzi nie tylko tak robi, ale i preferuje jako partnerów krętaczy i manipulatorów, nawet kiedy ich otoczenie całkiem przytomnie mówi jak jest.

Jakoś ci wrażliwi, inteligentni, lojalni mężczyźni nie są specjalnie rozchwytywani
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jest w tym bardzo dużo prawdy wcale nie trzeba być przystojnym wystarczy mieć gadane, mało, tego bardzo często przystojni przegrywają tylko dlatego że są zaspokojni, nudni, mało odzywający się, wystraszeni, to dla kobiet gorsze niż zespół Downa u faceta tysiąc razy sprawdzone i potwierdzone. Jeden z moich znajomych ma lekki niedowład jest łysawy, chudy jak szczapa ma chyba 185, a kobiety do niego glną, bo ma gadane, jest miły
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Nie chcę cię zmartwić, ale większość ludzi nie tylko tak robi, ale i preferuje jako partnerów krętaczy i manipulatorów, nawet kiedy ich otoczenie całkiem przytomnie mówi jak jest.


@vanillla_guy: Niech większość ludzi kieruje się w stronę przepaści, ja wybiorę własną drogę zamiast za nimi gonić. Nie jestem bezmyślną owcą.

Jeśli chcesz ruchać pustaki, najłatwiej będzie ci ogarnąć kasę i iść do klubu. Pijane laski same się do
  • Odpowiedz
Niech większość ludzi kieruje się w stronę przepaści, ja wybiorę własną drogę zamiast za nimi gonić. Nie jestem bezmyślną owcą.


Gonić nie musisz, ale lepiej nie mieć złudzeń i nie stosować do innych swojej, zbyt dobrej miary. Po prostu przestrzegam cię przed byciem romantykiem, bo się na tym przejedziesz. Oprócz aktualnej partnerki, w swoim życiu miałem/znałem co najwyżej kilka kobiet, które były warte stałego związku, cała reszta do niczego poważnego się nie nadawała i wcale nie były to osoby wywodzące się z takich środowisk jak Julka z Pruszkowa.

Jeśli chcesz ruchać pustaki, najłatwiej będzie ci ogarnąć kasę i iść do klubu. Pijane laski same się do ciebie kleją. Często nawet te ładniejsze.


@
  • Odpowiedz
Zresztą większość ludzi, nie tylko kobiet, jest zainteresowana prawie wyłącznie takimi rzeczami jak jedzenie, kasa, kopulacja, zaimponowanie innym, jakiś tam wypoczynek w stylu alko+tandetna muzyka. Albo nauczysz się ich toku rozumowania i zaczniesz to wykorzystywać na swoją korzyść, albo musisz pozostać na uboczu, ale wtedy wybór potencjalnych partnerek i znajomych bardzo mocno się zawęża.


@vanillla_guy: Już to zrobiłem. Mam wąskie grono znajomych i odzywam się tylko do części rodziny ale
  • Odpowiedz
za to kobiety uszami


@moll: potem się okazuje iż makaroniarz się do niczego nie nadaje, ale kisiel z mózgu zrobił, rozum wyłączył, a po wszystkim różowa stwierdza że nie wie gdzie miała głowę i jak mogła z kimś takim.
  • Odpowiedz