Wpis z mikrobloga

ależ tym mendom musi się marzyć to, by na nowo wprowadzać lockdowny, albo segregację sanitarną dla wszystkich którzy nie przyjęli 4 dawek.


@wilhelm99: szkoda że najwięcej w tym temacie zrobił pis...
który powstrzymać chciala koniecznie totalna opozycja, czy takie media jak TVN.


@wilhelm99: to znaczy co chcieli? Bo ja jakoś nie widziałem żeby TVN chciał szczepić wszystkich.
@wilhelm99: A uważasz że mówienie że większość przestępstw w USA popełniają afroamerykanie (co jest zgodne z prawdą) to szczucie? Bo zasada jest ta sama. Przedstawiamy fakt w obiektywny sposób, to nie jest szczucie.

Gdyby mówić "niezaszczepieni są odpowiedzialni za śmierć wielu osób" to było by to szczucie ale to raczej ze strony TVP leciało.
Zmienić "nastolatków" na czarnoskórych, homoseksualistów, osoby trans, imigrantów jak np. ukraińców czy tych z krajów arabskich bądź afrykańskich i już twoje lewackie styki były by przepalone


@ElMurano: zanim wszedłem żeby Ci odpowiedzieć napisałem:

A uważasz że mówienie że większość przestępstw w USA popełniają afroamerykanie (co jest zgodne z prawdą) to szczucie? Bo zasada jest ta sama. Przedstawiamy fakt w obiektywny sposób, to nie jest szczucie.


https://wykop.pl/wpis/70700241/ohhh-shit-here-we-go-again-0-0-polska-koronawirus#250530207

Ja nie mam problemu z