Wpis z mikrobloga

ależ tym mendom musi się marzyć to, by na nowo wprowadzać lockdowny, albo segregację sanitarną dla wszystkich którzy nie przyjęli 4 dawek.


@wilhelm99: szkoda że najwięcej w tym temacie zrobił pis...
  • Odpowiedz
który powstrzymać chciala koniecznie totalna opozycja, czy takie media jak TVN.


@wilhelm99: to znaczy co chcieli? Bo ja jakoś nie widziałem żeby TVN chciał szczepić wszystkich.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: A uważasz że mówienie że większość przestępstw w USA popełniają afroamerykanie (co jest zgodne z prawdą) to szczucie? Bo zasada jest ta sama. Przedstawiamy fakt w obiektywny sposób, to nie jest szczucie.

Gdyby mówić "niezaszczepieni są odpowiedzialni za śmierć wielu osób" to było by to szczucie ale to raczej ze strony TVP leciało.
  • Odpowiedz
Zmienić "nastolatków" na czarnoskórych, homoseksualistów, osoby trans, imigrantów jak np. ukraińców czy tych z krajów arabskich bądź afrykańskich i już twoje lewackie styki były by przepalone


@ElMurano: zanim wszedłem żeby Ci odpowiedzieć napisałem:

A uważasz że mówienie że większość przestępstw w USA popełniają afroamerykanie (co jest zgodne z prawdą) to szczucie? Bo zasada jest ta sama. Przedstawiamy fakt w obiektywny sposób, to nie jest szczucie.


https://wykop.pl/wpis/70700241/ohhh-shit-here-we-go-again-0-0-polska-koronawirus#250530207

Ja nie mam problemu z
  • Odpowiedz