Wpis z mikrobloga

@Kempes:

skrzywionego prawackiego widzenia świata


Dobre urojenia, ale czego się spodziewać po kimś kto #!$%@?ł sobie 11 lat życia w tym ścieku internetu i zostało mu kurtyzanić się na plusy. Zmówcie się znowu w 70 osób, zgłoście mnie jak Groovera, wyplusujcie się w swoim kółeczku, adoracyjnym, dajcie parę 'ripost' wyjętych jak z generatora i będziecie szczęśliwi. Jedną 'onucę' i 'prawaka' mniej. Pajace.
Pobierz eeehhh - @Kempes: 
skrzywionego prawackiego widzenia świata

Dobre urojenia, ale czeg...
źródło: da39a79fa81d908e47769734253bacb9
@eeehhh No i? Wybaczył swojemu oprawcy, jak widać niektórzy potrafią. Czy ja bym potrafił... pewnie nie. No o że zdjęcia można tyle wyczytać, szczególnie jak nie zna się kontekstu jego powstania
Na pewno jesteś czyjeś multi i nie raz spadłeś z rowerka za swoje #urojeniaprawakoidalne z Wypoku. A teraz dodatkowo uprawiasz jeszcze kaxapską narrację.(σ ͜ʖσ)
Pobierz Kempes - @eeehhh No i? Wybaczył swojemu oprawcy, jak widać niektórzy potrafią. Czy ja...
źródło: temp_file.png7833815413990527532
@Kempes: Nie jestem prawakiem od 2014 roku kiedy wyrosłem z Korwina, ale to szczegół. Z Banhammerem też nie miałem nic wspólnego. Miałem jedno konto przez 8 lat dopóki nie zlazlła się tu dzieciarnia spod patostreamów. Ale przecież wiesz lepiej.

Na pewno jesteś czyjeś multi i nie raz spadłeś z rowerka za swoje #urojeniaprawakoidalne z Wypoku. A teraz dodatkowo uprawiasz jeszcze kaxapską narrację.(σ ͜ʖσ)