Wpis z mikrobloga

@eeehhh: Wyborczej pewnie nawet w rękach nie miałeś, bo inaczej byś pewnie wiedział, że od zawsze krytykują ostro ruski autorytaryzm putina. Korespondent Wyborczej Radziwinowicz został wydalony z rosji w 2015 pewnie w ramach żartu i przyjaźni Michnika z putinem, prawda?
Jak się na jakimś temacie nie znasz, to już lepiej po prostu zamknij mordę.
  • Odpowiedz
@pyzdek: Na szczęście to co rano zostawiam w kiblu ma większą wartość niż ty i twoje mądrości z urojonej banieczki informacyjnej i nie trzeba tego brać na poważnie. Istniejecie tylko tutaj, na mirko. Nie mogę się doczekać na więcej takich linczów, niedługo sami siebie będziecie zwalczać w ten sposób i dopiero wtedy będzie zabawnie - zwłaszcza przed wyborami. Antyrosyjska Wyborcza xD
  • Odpowiedz
@eeehhh: wystawiasz sobie sam świadectwo patentowanego idioty. Masz poczytaj sobie, co rusofilska Wyborcza pisała o Rosji jeszcze przed wojną.

https://wyborcza.pl/0,128956.html?tag=Rosja&str=200

To tylko kilka artykułów akurat z wybranego okresu 2018r na temat Rosji z archiwum Wyborowej. Są tam i dosyć neutralne artykuły o tematyce gospodarczej i bardzo krytyczne artykuły o reżimie Putina, bardzo wiele z nich autorstwa Radziwinowicza. Widać, że za darmo go z Rosji nie wyrzucili. Znalezienie ich zajęło mi parę
  • Odpowiedz
@pyzdek: Chyba żartujesz wstawiając te 5 linków na krzyż sprzed wielu lat, z newsami nadającymi się jak do Niezależnej czy Superexpresu. Plusiki i tak dostaniesz więc się nie martw. Nie, nie zamknę twarzy. W twoim przypadku i tego idioty u góry oraz wam podobnych, będzie trzeba zrobić inne rzeczy.

O Ukrainie też pisali to i owo ale tego już oczywiście nie wkleisz.
  • Odpowiedz
@eeehhh: mam ci bałwanie całe archiwum tu przekleić, bo tobie się nie chce nawet samemu parę razy na myszkę nacisnąć? Może jeszcze pracę naukową napisać, ze statystyką oceny Moskwy w gazecie w całym jej okresie istnienia, wydrukować, wstążką przewinąć i ci własnoręcznie do rąk dostarczyć - bo tak się brzydzisz samemu w linka kliknąć i się samemu przekonać?

Pokazałem ci na konkretnych przykładach tylko z wybranego okresu, że twoje #!$%@? o
  • Odpowiedz
@pyzdek:

mam ci bałwanie całe archiwum tu przekleić, bo tobie się nie chce nawet samemu parę razy na myszkę nacisnąć?


Zgadza się, ekspercie od Wyborczej. Będziesz tańczył z pianą na twarzy, a ja sobie popatrzę.
  • Odpowiedz
@eeehhh czyli jesteś 100% trollem. Zero merytoryki, zero konfrontacji z faktami - tylko trollowanie w celu wywoływania piany na ustach. Dobrze że sam to potwierdziłeś.
  • Odpowiedz
@pyzdek: Przykłady na poziomie ''nie śpię bo trzymam kredens' lub ewentualnie jak sam to nazwałeś, neutralne, a nie antyrosyjskie. Ty komuś mówisz o upośledzeniu?
  • Odpowiedz
Przykłady na poziomie ''nie śpię bo trzymam kredens' l


@eeehhh: krytykowanie korupcji i autorytarnych, dyktatorskich zapędów ruskiej władzy, to "nie śpię bo trzymam kredens"? Kogo ty próbujesz oszukać, mnie czy samego siebie?
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Zaciekawiło mnie co autor takiego stwierdzenia uważa za poziom wyższy niż ściek jakim jest GW. Nie jestem za bardzo w temacie, ale z tego co zdarza mi się przeczytać to nie nazwałbym GW ściekiem, poza tym że w niektórych kwestiach mocno mija się z moim światopoglądem.
  • Odpowiedz