Wpis z mikrobloga

na 100% będzie miała jeszcze gorszy system mikrotransakcji niż ten z Diablo Immortal.


@supra107: dlatego KURRRR SIE NIE KUPUJE NA PREMIERE bo cholera wie co blizzowi odwali ;D pomijając fakt że będą lagi jak sam #!$%@?
@Arogancky: Nie powinno się w ogóle kupować czegokolwiek od Blizzarda, a dokładniej Activision Blizzard, bo ten Blizzard który wszyscy pamiętają już dawno nie istnieje. Ludzie którzy tam byli już dawno odeszli, a sama firma została sprzedana największemu #!$%@? w całej branży, czyli Bobby'emu Kotickowi. Do tego sam Blizzard miał zacne afery z molestowaniem w miejscu pracy, a ludzie jak widać dalej ochoczo wspierają tą patologię bo żyją wspomnieniami z dzieciństwa i
@Arogancky: Oczywiście, mało tego, konsumenci kupują na zasadzie lojalności do marki, czy to serii gier czy studia które ją stworzyło, i tak kupują gry od Activision Blizzard które ze starym Blizzardem nie mają nic wspólnego. To samo będzie z GTA 6, ludzie kupią bo Rockstar i GTA, choć cała ekipa która była odpowiedzialna za sukces GTA już tam nie pracuje.

O preorderach cyfrowych gier nie wspominając, to tylko potwierdza że konsumenci
@supra107: z tego co recenzenci pisza to blizzard oglosil ze za hajs bedzie mozna kupic tylko skiny/pety itp., podobnie jak w wowie. Ma nie byc czegos takiego ze za hajs kupujesz lepsze itemy. Zobaczymy po premierze czy klamali, ale jesli tak to ludzie w necie szybko ich dojada za klamstwo
@supra107: nie wiem jak bedzie, ale wydaje mi sie ze w po tym co bylo z p2w w immortalu to ta gra umarla na europejskim rynku i to samo sie zaczyna w ameryce. moze tylko kitajce trzymaja ta gre ale nie chce mi sie tego sprawdzac xd
Tak gadacie a pewnie co drugi z was zbiera #!$%@? skiny za realne Eurosy w CS:GO, jaracie się jakimiś rzadkimi kosami xD Co jak co ale w dojeniu frajerów to pierwszeństwo mają inne firmy na czele z Valve. Smocze monety do Metina też kupowaliście z telefonu mamy 10 lat temu.

Po prostu nie gra się w rakowe gry które mają ItemShopa a raczej chciało by się powiedzieć: nie gra się w darmowe