Wpis z mikrobloga

@maegalcarwen: Jak na razie tragiczny hero, 45% winrate według dotabuff. Dziś miałem w teamie jako pos1 to przeciwna Drow zrobiła 3 razy więcej obrażeń. Wygrywać z tym szczerze też nie mam jakiś problemów, jako że jestem spammerem LC to odpalam tylko blade mail i sama się o mnie zabija. Może jak dodadzą aghanima i sharda jakoś ją uratują. Na ten moment bohater do zapomnienia, grany tylko dlatego że jest nowy.
@maegalcarwen: zobaczymy co z nią będzie bo dzisiejszy patch ściągnał ją w strone klikacza a nie castera a wygrywać taśmowo zacząłem jak szedłem 4-4-0-0 muszę sprawdzić jak to teraz wygląda
ja to banuje w kazdym meczu


@Dumpster: klasyka w przypadku nowych postaci, którymi się nie chce grać samemu xD Choć po 7.33 i jak skrócili czas powrotu animacji ataku u AM to jego najlepiej banować, no a potem to zależnie od tego czym się samemu chce grać, a Muerty to się bardziej boję w moim teamie niż u przeciwników.

Jak się wam Muerta podoba


@maegalcarwen: Mocna jest. Wczoraj miałem w przeciwnej drużynie i zdobyła MVP, zadawała ogromne obrażenia pod koniec gry. W kolejnej grze trafiłem tego samego gracza ale już w moim zespole, też grał Muertą i znów ta sama taktyka i kolejne MVP.