Wpis z mikrobloga

Co może być nie tak z tym ogłoszeniem?
78000 przebiegu, tylko 17,6k za niego chcą. Zarejestrowany w Polsce. Po VINie przebieg się zgadza. Na kanadyjskich stronach po VINie brak jakichkolwiek kolizji, a jednak coś mi śmierdzi.
Sprzedający to typowy janusz. Ewidetnie kupił go od kogoś innego i teraz wystawia na sprzedaż. Stwierdził, że "panie, w tak starym aucie cofać przebieg to karalne, kobieta jeździła.
Mam do niego z Wrocławia prawie 400km. Jak zapytałem czy dojedzie chociaż do Warszawy tym autem to powiedział, że nie. Mam do wsi pod Warszawą jechać do niego.
Ten samochód spełnia moje wymagania.... ale coś mi tutaj śmierdzi? Może mirki, które się znają na #handel #motoryzacja mi podpowiedzą? Tutaj link do oferty... Volvo S60

YV1RS592862523860 -- tu macie VIN
https://historiapojazdu.gov.pl/ a tu sprawdzałem licznik

#auto #samochod
  • 12
Co może być nie tak z tym ogłoszeniem?


@plawio: Z samym ogloszeniem nic, przebieg moze byc rzeczywisty bo wlascicielką mogla byc jakas starsza babka co jezdzila do kosciola albo biedronki, chciala sie pozbyc starego auta z duzym silnikiem, nie zna rynku i handlarz wyhaczyl okazje. Z samochodem za to moze coś być ( ͡° ͜ʖ ͡°) przede wszystkim pewnie nic nie bylo za bardzo robione przy aucie,
Auto od handlarza, ale wystawione jako osoba prywatna

Z podejrzanie niskim przebiegiem

Z podejrzanie niską ceną

Ze skomplikowaną historią, ostrzeżeniem w internecie z 2010 roku (!)

Brak zaślepki miejsca gdzie mocuje się ucho do holowania z przodu

Brak jakichkolwiek oznaczeń na klapie z tyłu, nawet marki

Chcesz jechać na drugi koniec Polski

A co dopiero bym wypatrzyła znając się na samochodach...

Okazje, owszem, istnieją, rozchodzą się po rodzinie i znajomych. Ewentualnie to