Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Przychodzę do Was z długo wyczekiwanym filmem. Wiem, że ludzie obserwujący tagi #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji czekają na odcinki z Marcinem i Adamem. Pierwszy film wleciał już wczoraj na kanał.

Zapraszam w takim razie do znaleziska - POBYT U POLSKO-KHMERSKIEJ RODZINY. KHMERSKA KUCHNIA I POLSKA GOŚCINNOŚĆ

a także bezpośrednio do mnie na kanał - YouTube.

Zapraszam również do kulturalnej dyskusji. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie Kambodży to chętnie na nie odpowiem :)

Pozdrawiam z Wietnamu! Jedziemy z południa na północ i robi się coraz ciekawiej.

#podroze #wieczniewolni #azja #przygoda #bezplanu #zainteresowania #historia #kambodza #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #turystyka #podrozujzwykopem
ziolo22 - Dzień dobry!

Przychodzę do Was z długo wyczekiwanym filmem. Wiem, że ludzi...

źródło: #2 Angkor Wat (3)

Pobierz
  • 27
Wywołuje obserwujących i zainteresowanych:


Jeśli chciałbyś być wywoływany przy znaleziskach podróżniczych to daj znać w komentarzu lub zaplusuj ten komentarz. :)
@ziolo22: Wydajecie się być całkiem ogarniętymi ludzikami a zwłaszcza Twoja luba, która ma bardzo pozytywny mindset i życzliwą ekspresję. Chciałbym życzyć Wam wielu udanych wypraw i powodzenia w rozwoju kanału :)

W sumie nasza archetypiczna niechęć do Złotoustego Kiszońca nie powinna się roznosić na wszystkich... Przepraszam za zbytni uprzedni ostracyzm ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ziolo22: twój kanał ma charakterystykę typową dla zakupu subów....
Twoje suby kręcą się na tym samym poziomie nagle wzrost ponad 1000 subów to nie jest normalne zjawisko...

Jak chcesz zaistnieć to zrób cos ciekawego skoro już pojechałeś do Azji to pokaż nam coś fajnego a nie balujesz ze chlorami z kambo :( zobacz sobie kanał Polishmentravel mezalians z łysym dał mu może z 600-800 subów :) i na tym koniec Gościu
ZlyMarcin - @ziolo22: twój kanał ma charakterystykę typową dla zakupu subów.... 
Twoj...

źródło: chyba cos kupili

Pobierz
@ziolo22: Ale masz parcie chłopie.... Sam tak próbowałem i stwierdziłem, że to jest jednak namolne i odpuściłem bo ile można nagabywać ludzi?
Gapa w z twojej super kamery wygląda na jeszcze większego menela.
Jemu żyje się dobrze bo zasponsorowałeś mu chlanie, do tego stopnia aż miałeś już dosyć Piw Cambodii. On własnie na takich jeleni poluje. w dodatku przy wspólnej kolacji również za twoje cambodia też się przelewała.
Nie wiem czy