Wpis z mikrobloga

#przegryw #neet #pracbaza #wychodzimyzprzegrywu #kolchoz

Mireczki tak się zastanawiałem, bo sporo z was narzeka na robotę, jej brak i życie na wsi. Czy chcielibyście serie wpisów, w których przekminiłbym Wam kilka możliwości pracy, którą na spokojnie można wykonywać zdalnie? Nic związanego z programowaniem i jakimiś hatfu MLMami, czy innym dropshippingiem. Zarobki nie będą obłędne, ale spokojnie z czasem i zdobytym doświadczeniem można dojść do poziomu 50zł/h+.

Wymagania:
Minimum social skilla, tak aby umieć czytać/słuchać ze zrozumieniem i jasno przekazywać swoje myśli.
Większość opcji będzie dla osób średnio lub bardziej kreatywnych.
Część będzie wymagała poprawnego posługiwania się polszczyzną, czyli interpunkcja itp.
No i oczywiście trochę motywacji, bo zakładam, że w 90% przypadków będzie wymagało to od Was nauczenia się czegoś nowego.

Dajcie plusa, jak chcecie sobie poczytać i lecimy.
  • 107
będzie wymagała poprawnego posługiwania się polszczyzną


@norman-odyniec: W tym miejscu możesz skreślić 80% wyk0pków. Albo nawet więcej. Rozejrzyj się po stronie głównej albo na mirko i wskaż mi choć kilka komentarzy, w których poprawnie zapisano wyraz typu "15-latek, 42-latka, 80-latkowi" itp.
@norman-odyniec: jak ktoś sobie dobrze ogarnie własną robotę przez internet to można się nieźle ustawić. Nieraz zdarza mi się zrobić 3k w tygodniu. Dziś chociażby zarobiłem 1200 zł. Także powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@norman-odyniec: no i dalej trolujesz a co gwarantuje? wiele osob wlasnie mieszka na wsi bo brakuje im kreatywnosci, wola kiepska ale znana stagnacje niz wyjazd do nowego otoczenia. oczywiscie nie wszyscy ale tak czesto wyglada, do tego mniej perspektyw na wsi, problemy z internetem, kultura, dojazdem.
@243Win a co robisz klikasz w reklamy czy ankiety?
@norman-odyniec: nie jestem pewien czy warto promować pracę zdalną jako główny kierunek. Ja po pandemii i ponad roku pracy zdalnej się kwalifikowałem już do leczenia i psychotropów. Miesiąc pracy stacjonarnej i jak ręką odjął absolutnie wszystko.