Wpis z mikrobloga

@Uwe_Cieplawoda: oczywiście, że nie chodzi mi o urodę, tu trzymaj poziom :) może tak - nie szukaj takiej, co jest mądra. znajdź kobietę z ciekawą osobowością (no i zabrzmię trochę po seksistowsku, ale w łóżku to kłodą nie może być, skoro szukasz coś bardziej stałego). krótko - namierzaj również te mniej wyrozbierane ;) no i broń boże księżniczka!
@akrolina: naaaah. poderwac to umiem. szukam miejsca gdzie mozna ladna madra i wolna poderwac

@inrzynier: madrze prawisz, ale ja juz nawet nie mowie o 9/10 i 10/10 (badzmy realistami...) , ja bym chcial 8/10 a i takich nie ma. Co do kłód: wystarczy odrobina talentu pedagogicznego już dwie wytrenowałem, więc tutaj chyba się nie zgodze. Księżniczka?może być i księżniczka. bo jak zaczne szukac 1.ładnej 2. mądrej 3. wolnej 4. z
@Uwe_Cieplawoda: no tak, ale (podobno) nie wszystkie da się wytrenować. dobrze główkujesz z tym 8/10 (wyżej to mogą być bomby zegarowe), dodajmy żeby potrafiła się odezwać, zachować w towarzystwie i dasz radę :) nie szukaj wad na siłę - kobiety często szukają "rycerza na biały koniu", my nie możemy szukać idealnej białogłowej :)